В аграрній академії обирали достойних представити виш на мистецькому конкурсі «Студентська весна»

У Полтавській державній аграрній академії велику увагу приділяють і творчому розвитку студентів. Про це свідчать досягнення та рівень підготовки колективів вишу. Вкотре переконатися в цьому можна було на відбірковому турі обласного студентського мистецького конкурсу «Студентська весна», який пройшов в академії.

У Полтавській державній аграрній академії цього дня пройшов відбірковий тур на Полтавський обласний студентський мистецький конкурс «Студентська весна-2012». Обрати найкращих, які представлять академію на рівні Полтавщини, буде важко, впевнене керівництво вишу, кажуть: достойних багато.

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА

У Полтавській державній аграрній академії ми дуже підтримуємо студентську художню самодіяльність. У нас в академії працює 12 гуртків художньої самодіяльності, 4 народні колективи. Це й «Маланка», «Малахіт», хор, танцювальний ансамбль/

Серед художніх керівників аматорських та народних колективів Академії є Заслужені працівники культури, а робота з естетичного виховання триває на всіх рівнях вишу.

/Анатолій Кочерга, проректор з науково-педагогічної діяльності ПДАА

Виховна робота організовується поряд з навчальною роботою, і це – надзвичайно важливий аспект нашої діяльності. Діяльності всього професорсько-викладацького колективу і органів студентського самоврядування. Більш ніж 600 студентів у нас бере участь у художній самодіяльності, це не тільки загально-академічні колективи, а й ті, які працюють на факультетах/

Підтримка та розвиток творчого потенціалу студентів у Полтавській державній аграрній академії має свої плоди. Творчі колективи достойно представляють свою Альма-матер на рівні міста, області, України і навіть Республіканських фестивалях та конкурсах. Таку активну мистецьку діяльність Аграрної академії відмітили і в Міністерстві аграрної політики і Продовольства України.

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА

Цього року Міністерство аграрної політики і продовольства України призначило наказом проведення «Софіївських зорь», це такий фестиваль, так ось «Софіївські зорі» будуть проводитися на базі Полтавської аграрної академії/

«Софіївські зорі» пройдуть в академії 27-28 квітня. Переможці ж відбіркового туру «Студентської весни» представлять виш на обласному рівні 19 травня.

Стрічка новин