У Полтаві сусідські війни – у кращих традиціях «Кайдашевої сім'ї» Нечуя-Левицького

Для Полтави – це не історія, а життя окремо взятого будинку, а точніше – подвір'я. Боряться люди не за життя під сонцем, а за існування гаражу. Слухали сторони і претензії воюючих сторін один до одного наші журналісти.

Сусідські війни на подвір'ї будинку по вулиці Маршала Бірюзова, 50/1 тривають вже кілька років. Люди говорять: почали бити на сполох іще на стадії будівництва.

/Олександр Кажан, мешканець будинку по вул.М.Бірюзова, 50/1

Будівництво почали робити на 2 метри вище, ніж були іще у 1996 році. Приїздила не одна комісія, виписували заборони на будівництво/

Після численних відвідин комісій і заборон на подальше зведення, розповідають тутешні мешканці, гараж все ж таки збудували. Відтоді і почали від нього страждати. Оскільки рівень забудови вищий, тож і підтоплення, говорять, у них – систематичні.

/Лілія Бережна, мешканка будинку по вул.М.Бірюзова, 50/1

Тепер нам важко заходити у наш сарай, бо ми підняли там вхід і я зі своїми ногами тепер туди взагалі не можу зайти/

Актив говорить: не наріканнями єдиними. На руках мають не один офіційний лист і навіть – рішення суду.

/Ольга Волчкова, член Громадської ради при Полтавському МВК

Було рішення суду, і було рішення і апеляційного суду про те, що гараж побудований незаконно і його слід знести/

У телефонній розмові власниця гаражу пані Людмила говорить: у неї є свій пакет документів, і відступати від свого збудованого гаражу вона не планує. Жінка говорить: якщо і зносити, то тоді всі гаражі. Адже всі вони, за її словами, були зведені незаконно. Говорить: буде звертатися іще не до однієї інстанції, і крім захисту своїх справ нарікатиме і на сусідів-опонентів. Тим часом у виконавчій службі говорять: після попереджень і штрафів на власницю гаражу направили лист із невиконанням до прокуратури Київського району міста. А там вже вирішать: порушувати чи не порушувати кримінальну справу через невиконання судового рішення.

Стрічка новин