Замість сільської околиці зі смітником – один із найгарніших парків країни

І це – лише за кілька років. Мова про село Буки, що розташоване за 100 км від Києва. Що там зробили – бачили лідери партії «Україна-вперед» на екскурсії.

У ста кілометрах від Києва є мальовниче село Буки. Колись воно було одним із тисяч маленьких непоказних сіл України, аж доки не поселилася тут родина Суслових. За кілька років вони перетворили сільську околицю, де розташовувався смітник, на один із найгарніших ландшафтних парків країни. Євген Суслов, старший син господаря обійстя, Народний депутат України і перший заступник голови партії «Україна – вперед», запросив своїх друзів на екскурсію парком.

/Наталія Королевська, лідер партії «Україна – вперед!»

Село Буки было такое же, как и другие украинские села, где не было работы, была масса проблем, люди не видели перспектив, и вы сами сегодня увидите, посмотрите, что тут было сделано и как живут люди/

Особлива гордість родини Суслових – ось цей дитячий будинок, який, незважаючи на бюрократичну тяганину і судові справи, вдалося створити в Буках. І тепер у Євгена Суслова аж 17 молодших братів і сестер.

/Євген Суслов, перший заступник голови партії «Україна – вперед!»

З багатьма спілкувались, багатьом допомагали, але було певне розчарування, бо коли ти допомагаєш, харчування забезпечуєш, а потім ставиш контролювати, то виходить, що цим користуються зовсім інші люди і не отримують діти – розчаровуєшся. Ми пройшли тернистий крок, і з 98 до 2000 роки зробили приватний дитячий будинок/

Лідери партії «Україна – вперед!», за їх словами, прагнуть дати можливість таким людям, як, зокрема, родина Суслових, впроваджувати свої ідеї не лише в окремо взятому селі, а працювати в масштабах всієї країни.

/Олексій Логвиненко, Народний депутат України

Будущее украинской политики не за теми, кто сейчас разыгрывает карту власти и оппозиции, которые очень нужны друг другу, дабы создавать этот политический театр, а за такими молодыми созидателями, как Наташа и Женя/

У Буках нині – всього 600 жителів. А розголосу про це село – на всю Україну. Родина Суслових власним прикладом показує: якщо знати і вміти, то будь-яку захаращену пустелю можна перетворити на благополучний край.

Стрічка новин