Винного шукали майже 10 років

У Миргороді судили чоловіка за вбивство, яке він скоїв у 2002 році. Від порушеної тоді на наступний день кримінальної справи чоловік втік до Молдови, залишивши доньку та сина. Подробиці історії знає Крістіна Криженко.

Історію подій 26 січня 2002 року нині згадують всі гуртом: підозрюваний, його діти і правоохоронці. Все розвивалось за наступним сценарієм: чоловік із 2-ма дітьми пішли до сусідки. Посиділи, випили, потім до них прийшов незваний гість. Сварка, а потому і бійка між чоловіками, розгорілась фактично одразу.

/свідок

Ну тоді вони почали битися і батько вдарив його обухом. Потім ми із братом вибігли і нічого не бачили/

Якщо на той час 8-ми річна донька вже нічого не бачила, то правоохоронці стверджують, що ударів було нанесено 12-ть.

/Максим Плаховський, начальник Миргородського МВ УМВС України в Полтавській області

Як з'ясувала потім експертиза, було нанесено 12-ть ножових поранень, від чого потерпілий і помер/

Наступного дня, продовжує міліціонер, була порушена кримінальна справа за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство. Головного підозрюваного оголошено в міждержавний розшук. Через деякий час у правоохоронці з'явилася інформація, що у підозрюваного є родичі у Молдові, і він може бути саме там. За 10 років, які його не було на Полтавщині, він так жодного разу і не зустрівся із дітьми.

/свідок

Він телефонував нам рази 2-3, гроші присилав. І потім все, більше нічого/

Після численних підробіток і змін місця проживання на території Молдови чоловік був екстрадований на територію України та нині знаходиться в СІЗО міста Полтава.

/підозрюваний

Ну не думав, треба було не тікати. Вже б вийшов, а так мені під старість. Ну що ж, напевне це доля така/

/Максим Плаховський, начальник Миргородського МВ УМВС України в Полтавській області

Він визнав свою провину і наразі знаходиться у СІЗО. Зараз правоохоронцями передані матеріали для передачі їх до суду для вирішення питання по суті/

Стрічка новин