Відзначили День сміху і в ТРЦ «Екватор»

Полтавцям та гостям міста, які 1 квітня відвідали центр, сумувати не доводилось. Організатори подбали про цікавий відпочинок для всіх: від малих до великих.

У Торгівельно-розважальному центрі «Екватор» завжди можна провести час приємно та з користю: зробити покупки та відпочити. 1 квітня – у День сміху – крім традиційних розваг Центр потішив своїх клієнтів справжньою феєрією жартів та розваг. Щось цікаве для себе цього дня могли знайти і дорослі, і діти.

/Ірина Чорна, арт-менеджер мережі «Екватор» в Україні

Свято є сімейним, тому і батьки, і діти зможуть розважитися. Для більш дорослого глядача у нас є виставки, які ми проводимо постійно, сьогодні це тематичні виставки до 1 квітня. Так само для дітей у нас є свої активності/

Поки батьки читали жартівливі оголошення та цікаві рекорди на стендах, для малечі «Екватор» підготував не менш цікаві розваги: конкурси, танці та інші веселощі. Дітей розважали ростові ляльки улюблених мультяшних героїв, клоуни та міми. А справжньою родзинкою свята стали величезні мильні бульбашки. Від такої програми, діти кажуть, були у захваті.

/Бліци

– Подобається. Ось зараз Маша і Ведмідь, клоуни, цікаво дуже

– Клоуни, Маша і Ведмідь

– Мені сподобались мильні бульбашки, бо їх можна лопати. Ми з моїм другом лопали бульбашки

– Коли загадували бажання, і в тунель залазили, я пролазила/

Веселий настрій тут можна було взяти і з собою, а точніше – винести прямо на собі. Усіх бажаючих майстри аква-гриму прикрашали різнокольоровими малюночками на щічках.

/Бліци

– Я буду малювати якусь красиву або квітку, або ще щось

– Дракончика, тому що він мені подобається і він усіх рятує/

Врешті-решт задоволеними залишилися всі.

/Бліци

– Нам дуже сподобалось, дуже

– Дуже гарно, спасибі

– Дуже подобається, у моєї дитини сьогодні День народження, і ми тут з гостями. Все дуже гарно, цікаво, сподобались дуже мильні бульбашки, Маша і Ведмідь сподобались

– Мені все сподобалось, тобто, для дітей – ігри, розважальна програма, абсолютно все/

Подібні розважальні програми та свята ТРЦ «Екватор» готує для своїх клієнтів на всі традиційні свята.

Стрічка новин