«До 20-ти річчя банку – 20 тисяч дерев»

Цьогорічний суботник від банківської установи «Приватбанку» пройшов саме під таким лозунгом. Крім нових дерев, на території обласної клінічної психіатричної лікарні всі працівники «Привату» вже не вперше долучились і до прибирання території, і до побілки дерев. Бачила все наша знімальна група.

Цьогоріч весняний суботник у «Приватбанку» – особливий. Найбільш зелений банк України ключове прибирання провів під лозунгом «До 20-ти річчя «Приватбанку» – 20-ть тисяч дерев».

/Олександр Цись, директор Полтавського ГРУ «Приватбанк»

Правлінням банку напередодні 20-річчя було прийняте рішення провести Всеукраїнський суботник, до якого долучились всі працівники банківської установи. І тут у нас збіглося 2 свята - 20-річчя банку і 125-ти річчя лікувального закладу, тому ми спільно вирішили навести лад на території лікувального закладу/

Якщо говорити у масштабах України, то до благородної справи чистого довкілля долучились більше 70-ти тисяч «приватівців». Наше Полтавське регіональне управління не залишилось осторонь. Тут – не лише активісти, друзі, партнери і клієнти банку, а працівники всіх відділень та управлінь потужної банківської установи. Який обсяг робити і чим саме допомагати – наперед домовились із керівництвом Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні. Вони тут із допомогою по прибиранню – не вперше.

/Максим Денеко, головний лікар Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім.О.Мальцева

Приїздить до нас банк не вперше, це вже переходить у традиційну допомогу. Це допомога нашому персоналу, це менше роботи, менше відволікання від своєї безпосередньої роботи. Ми дуже раді і будемо вітати подальші візити до нас/

Максим продовжує: лише одна така допомога від фахівці «Приватбанку» – це мінус 2 тижня прибирання для працівників медзакладу. Тож про необхідність такої співпраці годі й говорити.

У кожного працівника «Привату», який долучився до субботника, – своя місія: рівно викопати яму, посадити дерева, полити. Інші – білять зелені легені і бордюри. Окрема ініціативна група долучилась до прибирання парку медзакладу. Лопати, відра, граблі, пакети для сміття. Головне – бажання допомоги. Цього разу фахівці «Привату» встигли зробити немало. Принагідно до 20-ї річниці – і вітання та перспективи на майбутнє від очільника «Приватбанку» Олександра Цися.

/Олександр Цись, директор Полтавського ГРУ «Приватбанк»

20 років – це суттєвий період як в житті людини, так і у роботі особливо такого потужного підрозділу як «Приватбанк». Я хочу завірити всіх наших клієнтів, всіх наших партнерів, контрагентів і працівників установи, що весь наступний період, який ми будемо працювати, буде на благо клієнтів. Ми намагатимемося ніколи не підвести їх інтереси/

Стрічка новин