Разом з приходом весни в людське життя повертаються і хронічні захворювання

Чого потрібно остерігатися у весняний період та як зробити для себе весну приємною й не затьмареною турботами – дізнайтесь з нашого наступного сюжету.

Весна – пора року, оспівана поетами та літераторами, але говорять всі вони здебільшого вже про пізній період весни. Рання ж і досить холодна, така, як у нас зараз, весна не така вже й прекрасна. Для багатьох людей цей період стає справжнім випробуванням через загострення різноманітних хронічних хвороб.

/Наталія Свириденко, лікар-інфекціоніст

Наряду з виникненням гострих кишкових інфекцій у людей у весняний період можуть загострюватись хронічні виразкові хвороби, панкреатити та інші недуги шлунково-кишкового тракту, що, в свою чергу, можуть бути викликані цими ж недозрілими ягодами та фруктами/

Емоційний стан людини в цей період також піддається серйозному випробуванню. За словами головного лікара Полтавського обласного психоневрологічного диспансеру Віталія Закладного, період березня-квітня – найважчий для психічного стану.

/Віталій Закладний, головний лікар Полтавського обласного психоневрологічного диспансеру

Весняний період – це якраз період загострення психічних станів. Це і депресії, астенії, межові такі стани, неврози. Людині, щоб впоратись з цими стресами, потрібне гарне харчування, вітаміни та все інше/

Проте, як відомо, безвихідних ситуацій не буває, варто просто себе готувати до весни правильно: приділяти хвилин 15 в день фізичним вправам, гарно харчуватись, більше проводити часу на повітрі та не забувати налаштовуватись на позитив.

Стрічка новин