У Полтаві пройшла творча зустріч із Заслуженим артистом Росії Вадимом Романовим

31 березня урочисто відкриється традиційний VI регіональний фестиваль театрального мистецтва «В гостях у Гоголя». Першою виставою, яку побачать полтавці, стане «Шинель», на головну роль у якій запросили Заслуженого артиста Росії Вадима Романова. Напередодні прем'єри актор влаштував творчу зустріч.

Творча зустріч із Вадимом Романовим відбулася у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Актор повернувся до Полтави, де пройшла його юність, майже через 33 роки. Поспілкуватися з ним прийшли колишні вчителі, колеги з театральної студії, поціновувачі таланту артиста. Вадим Романов говорить: робота з полтавським театром прийшлася йому до вподоби.

/Вадим Романов, Заслужений артист Росії

Шалена робота, шалена, якщо в двох словах. З 26 числа ще не було майже жодної вільної хвилинки, щоб перепочити. Вірніше, ми відпочивали лише увечері, а кожний ранок до обіду ми пашемо-пашемо, як прокляті/

Вадим Романов розповідає: у виставі він говорить українською мовою, але навіть це не склало труднощів під час репетицій. Колись давно української його навчала Оксана Головко, дочка письменника Андрія Головка, ділиться актор. Тому довелося саме зараз і згадати ці уроки.

/Вадим Романов, Заслужений артист Росії

У Чернишевського в «Записних книжках» є наступний вираз: «Зроби неможливе складним, складне – легким, легке – красивим». Ось за цим принципом я живу. Тому для мене важкі ролі залишаються для вас невидимими/

Відома у Полтаві автор та ведуча програми «Несвітські хроніки» на нашому каналі Олена Никифоренко з приємністю згадує спільну театральну юність.

/Олена Никифоренко, колега по театральній студії «Гротеск»

Здається, це було тільки вчора. Ось фотографії нашої випускної вистави театральної студії «Гротеск», 79 рік, Ось наша афіша. Згадую, після цієї вистави «Три товстуни» я із цією афішею оббігла усіх і сказала: усі дайте мені автографи, раптом ви станете зірками – це буде моя сита старість/

На зустрічі Вадим Романом розповів присутнім про те, як він став актором, потішив публіку цікавими історіями зі свого творчого життя.

Крістіна Брігіда

Стрічка новин