Від 10-ти до 15-ти, або взагалі довічне ув'язнення загрожує 22-річному мешканцю Кобеляцького району

За словами правоохоронців, його затримали за численні ножові поранення, завдані трьом жінкам: колишній співмешканці, її сестрі і матері. Перша від отриманих поранень померла на місці. Деталі цієї історії – далі у випуску.

Не фільм жахів, а історія із життя Кобеляцького району. 22 річний місцевий житель прийшов до будинку, де його колишня співмешканка проживала із двома малолітніми дітьми, своєю матір'ю і рідною сестрою, яка мала 3-х малолітніх дітей. Мета візиту молодика, за даними правоохоронців, – забрати дитину. Під час спілкування виникла сварка. На крики, які лунали із приміщення, вибігла старша сестра дівчини. Обидві від незваного гостя дістали ножові поранення в область грудної клітини і живота. Мати, яка тим часом поверталася додому, просто очам не повірила.

/мати покійної дівчини

Я коли зайшла, то він стояв із ножем, а Наташа сиділа (я вже не знаю, чи жива вона була) між столом і машинкою/

Потому, згадує жінка, «екс-зять» вдарив ножем і в неї. На крики про допомогу, говорить, на жаль, із сусідів ніхто не відізвався.

/мати покійної дівчини

Я вийшла, почала кричати, а він просто отак вийшов і пішов через городи/

Потому жінка все пригадує, наче у тумані. Викликали медиків, міліцію. Від ориманих поранень колишня співмешканка підозрюваного померла на місці, її сестру і матір доправили до хірургічного відділення районної лікарні. Молода жінка і досі перебуває у медзакладі.

/Іван Савченко, начальник сектору карного розшуку Кобеляцького РВ УМВС України в Полт.області

Під час роботи слідчо-оперативної групи був знайдений підозрюваний у м.Полтава із доказами порушення. У нього було вилучено 2 ножі/

За фактом умисного вбивства порушено кримінальну справу за 115-ою статтею. Санкція останньої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15-ти років або довічне ув'язнення.

Стрічка новин