Криголам у Полтаві

Мова не про його історичний прототип, а про роботу плаваючого транспортеру. Цю техніку фахівці територіального управління МНС використали для розколу льодяного покрову біля автомобільного мосту Київ-Харків.

Облдержадміністрація зініціювала – мнс-ники виконали. Це про прочищення акваторії річки Ворскла у районі автомобільного мосту Київ-Харків. Це місце, говорять фахівці, обрали не випадково: саме тут виникла ситуація, яка загрожувала значному накопиченню криги. Крім льодового покрову прибрали і повалені дерева, і побутове сміття.

/Микола Вінніков, заступник начальника ТУМНС в Полтавській області

На даний час розчищено 30 метрів річки поблизу моста. Це зроблено для запобігання подальшої аварійної ситуації, яка загрожувала виникнути далі біля мостів і дамб/

Для проведення робіт було залучено 8 одиниць техніки і 21 чоловік особового складу. Дані роботи, зазначають МНС-ники, іще будуть продовжені.

/Микола Вінніков, заступник начальника ТУМНС в Полтавській області

На більш пізній термін у нас заплановано подальше ламання льоду, коли його товщина буде зменшена, зараз вона складє десь 40 см, а потім роботи будуть продовжені біля автомобільного і залізничного мостів/

Стрічка новин