Вихованці студії «Соняшник» долучилися до створення ілюстрацій для книги Всеволода Нестайка «Чарівні окуляри»

Вихованці Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» Палацу дитячої та юнацької творчості долучилися до створення ілюстрацій для книги Всеволода Нестайка «Чарівні окуляри». Свої малюнки малеча демонструє у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Крізь «чарівні окуляри» дитячі ілюстрації розглядали й наші журналісти.

У Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка відкрилася виставка «Чарівні окуляри Всеволода Нестайка». Ці дитячі малюнки стали ілюстраціями до книги українського письменника. Працювали маленькі художники над зображеннями майже увесь рік. Сама ж ідея долучитися до оформлення книги Всеволода Нестайка, ділиться керівник студії «Соняшник» Наталя Сташкевич, з'явилася набагато раніше.

/Наталя Сташкевич, керівник Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» ПДЮТ

Виставка народилася з подачі мами Сашка Лаврентьєва, хлопчика, якого, на жаль, ми поховали. Потом мама випустила книгу його віршів і повезла цю книгу до Всеволода Зіновійовича Нестайка/

Письменникові, розповідає пані Наталя, припали до душі не тільки вірші Сашка Лаврентьєва, а й ілюстрації, виконані вихованцями студії «Соняшник». Всеволод Зіновійович запропонував дітям створити малюнки й до його нового твору. На той час він готував до передруку свою книгу «Чарівні окуляри». До роботи долучилися усі маленькі художники.

/Наталя Сташкевич, керівник Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» ПДЮТ

Найменшому – 6, а найстаршому вже 21. Так що вся студія «от мала до велика» малювала ілюстрації: хто як міг і хто як хотів/

Діти з ентузіазмом долучилися до спільної роботи. Керівник студії Наталя Сташкевич говорить: на виставці представлені всі без винятку малюнки. Адже усі діти с теплом та любов'ю поставилися до цього завдання, вклали у кожний малюнок частинку своєї душі.

Маленькі ілюстратори розповідають: було легко працювати над малюнками через сам твір.

/Карина, вихованка Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» ПДЮТ

Він дуже цікавий, дуже багато різних пригод, дуже цікаві герої, їхні постаті/

Викладачі не обмежували політ дитячої творчості. Діти могли обрати будь-який фрагмент твору, будь-яку техніку.

/Максим, вихованець Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» ПДЮТ

Я малював на тему «Чарівні окуляри» в техніці «олівець», я малював там: вчитель сидить за партою, там сидять дівчинка і хлопчик і в них в руках чарівні окуляри/

Одне з харківських видавництв уже готує до друку чорновий варіант книги Всеволода Нестайка «Чарівні окуляри» з ілюстраціями полтавської малечі.

Стрічка новин