Мешканці району Інститут зв'язку щодня змушені наражати себе на небезпеку

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/EF8F3scugNUnL

Щоб дістатися до зупинки, пішоходам слід сподіватися тільки на свою спритність, бо спеціально відведеного безпечного переходу – «зебри» чи світлофору – на кінцевій «Інститут зв'язку» просто немає. Тему продовжує Альона В'язнікова.

Ольга Страшко мешкає на кінцевій зупинці «Інститут зв'язку». Жінка звернулася до нашого каналу із проханням допомогти, говорить: виїхати з власного району для неї проблематично, бо вона просто боїться перейти дорогу, щоб дістатися зупинки. Особливо, коли доводиться наражати на небезпеку дитину.

/Ольга Страшко, мешканка м.Полтава

Людей тут багато переходить на іншу зупинку транспорту, от з дитиною в поліклініку – проблема перейти дорогу. Рух страшний, ніхто ніде нікого не пропускає/

Погоджуються з нею й інші «пішоходи-камікадзе». Із нашою знімальною групою діляться: дістатися іншого боку вулиці – важке випробування.

/Бліци

– Важко, немає світлофору, немає «зебри», всі перебігають, хто як може. Важко

– Машини не зупиняються і пішохідного переходу немає

– Дуже-дуже, тут же переходів немає, по-перше, переходу немає, і взагалі потрібен світлофор. Дуже важко, особливо з дітьми, з колясками/

Коли на «Інституті зв'язку» з'явиться «зебра», спробували дізнатися й ми. Як нам пояснили в управлінні житлово-комунального господарства, з 20 березня по 14 квітня у Полтаві триватиме Весняний комісійний огляд доріг. Тобто, спеціальна комісія у складі представників ДАІ, ШРБУ та ЖКГ перевірить, де по місту не вистачає знаків та розмітки, тоді винесе рішення, де вони потрібні, та відновить або встановить останні. Стосовно безпосередньо дороги біля зупинки «Інститут зв'язку» заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександр Найпак сходу інформацію надати не зміг, пообіцяв впродовж кількох днів дізнатися, чому пішохідної розмітки там немає та звернути увагу комісії на цю ділянку дороги. В будь-якому разі, навіть за позитивного висновку останньої, наражати себе на небезпеку пішоходам доведеться щонайменше ще два тижні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію