В Полтавській облдержадміністрації пройшло чергове розширене засідання колегії

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/W9RejrBUgNTNr

Місце зустрічі змінити не можна. В Полтавській облдержадміністрації пройшло чергове розширене засідання колегії. Про що говорили перші особи області та які питання вирішували - дивіться далі.

Цього разу на порядку денному розширеного засідання колегії облдержадміністрації – питання про стан правоворушень в області, проблеми газо-нафтового комплексу та інші нагальні питання, які стосувались соціального та економічного характеру. Почали з правопорушень, а точніше – зі звіту про заходи їх запобігання. Тут ситуація досить стабільна. Розкрито 15 справ по організованій злочинності, щоб слідкувати за правопорядком в регіоні, встановили 85 камер відеоспостереження, знизили загальний рівень злочинності. Занепокоєння у правоохоронців викликає лише підвищення рівня наркоманії та злочинів, вчинених на цьому фоні.

/Ігор Савченко, перший заступник начальника УМВС України в Полтавській області

На сьогоднішній день на обліку в органах внутрішніх справ перебуває 5000 наркозалежних і близько 3000 тих, що вже потрапили на облік повторно/

Далі перейшли до сфери газо-нафтового комплексу Полтавщини. Тут, за словами заступника губернатора Бориса Галушка, в регіоні є проблеми. Особливо вони стосуються підприємства «Укртатнафта».

/Борис Галушко, заступник голови Полтавської ОДА

Відсутність сировини не дає можливості збільшити видуботук чистого продукту, що, безмовно, не дає покращити економічну ситуацію на цьому підприємстві/

Проте, за словами заступника начальника Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Костянтина Батенка, вже найближчим часом ситуація на підприємстві та і загалом в галузі нафто-газовидобування зміниться на краще.

/Костянтин Батенко, заступник начальника Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Полтавської ОДА

Суттєве зниження обсягів фінансування нових родовищ пов'язано з тим, що в 2011 році було введено в експлуатації 13 нових родовищ, які вже в 2012 році запрацюють, ті ж родовища, на які розроблені проекти, запрацюють вже в найближчі 3-4 роки/

Проте на колегії не тільки звітували. Найкращі працівники в різних галузях отримали нагороди та пам'ятні знаки з рук губернатора Олександра Удовіченка.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію