Акція «Від серця до серця» повертається в Полтаву

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Pe1IwG6hgNTom

Благодійна акція по збору коштів всьоме пройде в нашому місті. В 2012 році волонтери збиратимуть гроші на помпи для інсулінозалежних дітей, а допомагати організаторам в цьому буде Скрябін.

Щасливе число «7» – саме стільки років в нашому місті проходить благодійна акція «Від серця до серця». Під час цього досить тривалого заходу волонтери збирають кошти на потреби дітей з різноманітними захворюваннями. Вже другий рік поспіль кошти збираються на закупівлю помп для інсулінозалежних дітей, таких в нашій області – двадцять одна. В 2011 році волонтерам вдалося зібрати грошей лише на 4 таких помпи, які коштують, до слова, більше 20 тисяч гривень за одну. Проте в цьому році організатори акції залучають ще більше людей і, відповідно, сподіваються на більші прибутки.

/Наталія Удовиченко, регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» у Полтавській області

Хочемо залучити до підтримки депутатів. Буде проведено депутатський бал, і виставка картин благодійна, запросимо зірку всеукраїнського масштабу Кузьму Скрябіна і наших талантів з Х-фактора/

До організації акції волонтери активно залучають і представників влади, які, кажуть, також активно беруть участь в подібному заході.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської облдержадміністрації

В цьому році, я думаю, ми виступимо більш потужно і будемо залучати більшу кількість людей, будемо проводити цю роботу по всій області, щоб діти, які цього потребують, отримали цю підтримку/

Під час акції заплановані концерти, виступи артистів та безпосередній збір коштів у громадян. В минулому році полтавці пожертвували дітям-діабетикам 18 тисяч гривень. Як воно буде в цьому році – дізнаємось по завершенню акції.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію