Штрафи за порушення трудового законодавства для наймачів можуть зрости

Про це на прес-конференції повідомила начальник територіальної державної інспекції з питань праці у Полтавській області Наталія Велика. Що ж на полтавців чекає в році 2012 на фронті роботи – дивіться далі.

Давайте знайомитись. Саме такими словами розпочалась прес-конференція начальника територіальної державної інспекції з питань праці у Полтавській області Наталії Великої. Журналістів керівник інспекції зібрала для того, аби розповісти про свою роботу та загалом окреслити список проблем у сфері праці в Полтавській області. Дана інспекція займається перевіркою, контролем та аналізом діяльності підприємств у сфері виплати зарплат та забезпечення соціальних гарантій. У ході перевірок за рік минулий і поточний інспекція здійснила більше двох з половиною тисяч перевірок і виявила ще більше порушень.

/Наталія Велика, начальник територіальної інспекції з питань праці у Полтавській області

В ході первірок нашою інспекцією виявлено більше 7,5 тисяч порушень норм праці. З них більше половини стосуються порушень у сфері виплати заробітньої плати та соціального захисту. Найбільше порушень виявлено в приватних підприємствах/

Відповідно до виявлених порушень інспекція складає приписи, до суду направляють протоколи і на керівників підприємств накладаються штрафи. Проте, продовжує Наталія Велика, в Україні ці штрафи дуже малі, щоб когось дійсно навчити працювати за законом.

/Наталія Велика, начальник територіальної інспекції з питань праці у Полтавській області

Серед країн Європи Україна має найменші штрафні санкції. Це від 510 до 580 гривень. У разі невиконання приписів – від 850 до 1700 гривень/

Для порівняння, в тій же Чехії за подібні порушення максимальний штраф в гривневому еквіваленті складає близько 2 мільйонів гривень. Проте ситуація, на думку начальника інспекції, може покращитись і в нашій країні. До Верховної Ради вже подано 3 законопроекти, що в разі затвердження мають в рази збільшити штрафи за правоворушення з боку роботодавців та примусити їх в обов'язковому порядку укладати трудові договори з кожним працівником.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію