Мешканцям провулку Тупого у Полтаві соромно за свої двори

Мешканці провулку Тупий, що в самому центрі міста, скаржаться, кажуть: живуть у ХХІ столітті, а таке враження, наче їх провулок застряг у Середньовіччі: кругом сміття та щури. Епоху Хрестових походів у Полтаві бачили наші журналісти.

Мешканці провулку Тупий, що неподалік Центрального ринку, ховають обличчя від камери, кажуть: своєї вулиці соромляться.

/мешканка провулку Тупого

Це – неподобство, це просто жах, це жах якийсь! Просто соромно, коли люди тут ходять і дивляться на цей жах, тут щури, бомжі, постійно все це. Ви бачите самі, що тут коїться. Тут люди живуть, прямо тут вікна, діти гуляють, машини їздять. Ми як у Середньовіччі живемо/

Щури заводяться у сміттєвих баках, які важко розрізнити за горами сміття, що постійно накопичується біля них. Невивезене сміття по всьому провулку розносять собаки, а те, що залишилось, бере на себе вітер. Відтак поступово весь провулок перетворюється на одне велике звалище, яке, кажуть мешканці, не прибирається тижнями.

/мешканка провулку Тупого

Оце може сміття лежати і тиждень, і два. Це жах. І ще заповнені контейнери, їх 3, але мені здається, їх хоч 10 постав, вони все-одно будуть переповнені/

Працівники КАТП-1628 свою вину заперечують, кажуть: вивозять сміття з баків щодня, а територію навколо силами підприємства намагаються прибирати не рідше двох разів на тиждень, по провулку Тупому – це вівторок та п'ятниця. Стосовно кількості баків, зазначив у телефонній розмові з нашими журналістами начальник відділу експлуатації КАТП-1628 Петро Бедах, то їх по провулку Тупому і так на 2 більше, ніж того вимагає кількість мешканців та будинків. Втім, пообіцяв вирішити ситуацію та перевірити якість роботи вже у середу.

Альона В'язнікова

Стрічка новин