Про соціальні ініціативи Президента говорили в облдержадміністрації

Цього разу, щоб ще раз поспілкуватись на тему пенсійної реформи та її втілення, зібралось засідання Ради гуманітарного розвитку. Що нового чекає на пенсіонерів Полтавщини – дивіться далі.

Знову зібрались найголовніші. Керманичі головних управлінь облдержадміністрації та керівники різних державних структур Полтави зібрались вчергове. Цього дня їх об'єднало засідання ради гуманітарного розвитку при голові облдержадміністрації. Питання, яке в кожного на устах, - пенсійна реформа, її втілення і маса питань від населення стосовно реформування, на які потрібно відповідати. З останнім в облдержадміністрації вже справляються.

/Олександр Коваль, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

На сьогоднішній день у нас відкриті безкоштовні лінії зв'язку в обласному управлінні охорони здоров'я, в управлінні соціального захисту. Кожен громадянин з найвіддаленіших куточків Полтавської області може зателефонувати і отримати відповідь від фахівців/

На питання ж, яке хвилює всіх пенсіонерів, спробував відповісти сам Олександр Коваль. За його словами, в області пенсія виплачується регулярно і без затримок. А з 1 квітня і ще 4 рази потому буде здійснено її підвищення відносно мінімального рівня.

/Олександр Коваль, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

З першого квітня буде здійснено перерахунок пенсій в автоматичному режимі у відповідності до підвищення мінімальних пенсій. З 1 числа вони підвищаться, а до кінця року зростуть на 14%/

Зараз мінімальна пенсія становить 882 гривні, якраз від цього показника і будуть відштовхуватись у перерахунку. В майбутньому також планують перераховувати і виплати більші за 1000 гривень, але там вже в окремий розрахунок буде братись стаж та характер роботи. До слова, застосовуватиметься цей перерахунок тільки до непрацюючих пенсіонерів, яких в нашій області зараз налічується близько 300 тисяч.

Стрічка новин