14 міліціонерів отримали заслужені нагороди, а в обласної організації ФСТ «Динамо» України – новий голова

В управлінні внутрішніх справ України в Полтавській області підбивали підсумки роботи за 3 місяці поточного року в плані протидії злочинності.

Перші 3 місяці 2012 року фактично позаду, і в управлінні Міністерства внутрішніх справ вирішили підбити підсумки роботи міліції за цей звітний період. Перш ніж перейти до розгляду питань, керманич обласної міліції Едуард Федосов, під чиїм головуванням і пройшло засідання, представив новопризначеного начальника управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Полтавській області підполковника податкової міліції Владислава Руденка. Розпочалось засідання із нагородження. Сімох працівників органів внутрішніх справ за сумлінне виконання своїх обов'язків нагородили відзнаками та ще сімох – почесними грамотами від управління.

Продовжуючи нараду, Едуард Федосов акцентував увагу присутніх на реалізації пріорітетних завдань, визначених Міністром внутрішніх справ України. Серед таких – активізація роботи у напрямку запобігання та викриття злочинів в бюджетній сфері, недопущення порушень у сфері незаконного обігу зброї, протидія наркозлочинності тощо. На завершення наради керівник міліції Полтавщини зупинився на обов'язковому для всіх міліціонерів пункті – повному обліку злочинів і звернень громадян, а також на їх оперативному та адекватному розгляді.

Цього ж дня в управлінні внутрішніх справ у Полтавській області пройшло ще одне засідання, а точніше звітно-виборча конференція Полтавської обласної Організації ФСТ «Динамо». Скільки заходів спортивного змісту провели в спорткомплексі за 2011 рік, якої якості та географії – саме про це йшлося на конференції. Після звіту відбулося обрання голови Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України. Новим керівником обласної організації «Динамо» одноголосним рішенням було обрано начальника УМВС України в Полтавській області Едуарда Федосова. До нової президії також увійшли перший заступник начальника УМВС Ігор Савченко, начальник територіального управління МНС Роман Кириленко, начальник управління податкової міліції ДПС Микола Матора та начальник Полтавської митниці Геннадій Романенко. Наприкінці конференції новообраний голова обласної організації ФСТ «Динамо» Едуард Федосов нагородив кращі спортивні колективи, спортсменів та тренерів, які показали високі результати у минулому році.

Стрічка новин