У Полтаві продовжують зникати каналізаційні люки

Ям на дорозі стає все більше. І пов'язано це не лише з незадовільним станом дорожнього покриття – в Полтаві зростає кількість крадіжок каналізаційних люків. Кришок біля своїх будинків не дорахувались і мешканці вулиці Сковороди.

Проблема відсутності каналізаційних люків у Полтаві стає все гострішою. З крадіями боряться в міліції, люки не приймають в пунктах збору металобрухту, але металевих кілець, що прикривають каналізацію, стає все менше. Так не дорахувались люків і мешканці по вулиці Сковороди. Жителі району говорять: цих двох кришок вони не бачили вже з рік. Одна з них знаходиться на тротуарі, а одна якраз на кінцевій вуличній розвилці. І якщо пильно не придивлятись до дороги, то можна легко втрапити в пастку. Таксист Олександр говорить: таких пасток по місту – десятки, всі не запам'ятаєш.

/Олександр, таксист

Я стараюсь запам'ятовувати ті місця, де люки відсутні. Намагаюся там не їздити/

Але, продовжує водій, навіть якщо ти знаєш, де знаходиться 10 ям, немає гарантій, що ти не втрапиш в 11.

/Олександр, таксист

Були ситуації, заїжджав в приватний сектор, шукав адресу і провалився, довелося витягувати/

Від такого удару, продовжує Олександр, в нього зламалась ходова частина автомобіля, яку ремонтувати довелося за власний рахунок. Аби ставити нові люки, потрібні кошти, а їх, як завжди, не вистачає. Трохи допомагають «Полтававодоканалу» працівники міліції, вони знаходять на пунктах прийому металобрухту такі люки та повертають їх власникам. Проте в «Водоканалі» говорять: випадки ці рідкісні і поодинокі, а крадіжки люків стаються з неабиякою періодичністю.

Стрічка новин