Підземні переходи в Полтаві – безпечний перехід вулиці, чи портал у інший світ?

«Підземки» у нашому місті після зими мають аж занадто занедбаний вигляд. Чого не вистачає міським переходам та хто має відповідати за їх ремонт – дивіться далі.

Все більше аркушів календаря віддаляють весну від зими. І все більше починають бути помітні наслідки, що залишила за собою холодна пора. В минулих наших випусках ми вже робили огляд найпопулярніших літніх місць відпочинку для полтавців. Цього разу ми вирішили поглянути, в якому стані знаходяться підземні переходи нашого міста, а саме – 2 «підземки»: біля ринку на Шевченка, і центральний перехід в бік кінотеатру імені Котляревського. Наслідків довго шукати не довелося. В підземці, що на Шевченка, в око відразу впадає відлущена плитка, щербаті східці, розбиті ліхтарі і залишки написів з нацистською символікою на стінах. Непривабливу картину доповнюють афіші та оголошення, розклеяні, де завгодно. Одним словом, перехід одразу справляє враження покинутого і нікому не потрібного. В центрі ситуація подібна, проте ще з однією позначкою «–». Тут теж напівзруйновані східці, повсюду написи і оголошення, але тут ще й вода капає зі стелі, якраз на двох виходах з-під землі. Полтавцям, кажуть, такі підземні краєвиди зовсім не подобаються.

/Бліци

- Не найкращий вигляд має перехід, хотілось би краще, чистіше

- Ліхтарі потрібно замінити і воду перекрити. Гідроізоляція в них протікає, чи що?

- Тут навіть питання не повинно виникати. Жахливий вигляд має перехід

- Занедбаний вигляд. Оголошення ці треба поприбирати, помити його. Вже ж весна. Полтава має бути красунею/

Варто зазначити, що перехід «Злато місто», що також знаходиться в центрі, має гарний вигляд. Тут і двері є, і сміття немає. Та й загалом підземка справляє позитивне враження. Справа, напевно, в тому, що архітектурна споруда переходу знаходиться в приватній власності, принаймні, так нам сказав охоронець в підземці, коли ми туди завітали. Перевірити цю інформацію, так само, як і з'ясувати імена можливих власників двох інших переходів, нам не вдалося. На всі наші дзвінки до прес-служби міської ради відповіддю була тиша. Можна сказати лише те, що частина територій підземок знаходиться у власності представників торгівельних точок, що здійснюють тут свою діяльність, але чи повинні вони відповідати і за ремонт підземки – достеменно невідомо.

Стрічка новин