Камерний оркестр Полтавської філармонії концертом відзначив Всесвітній день поезії

У Краєзнавчому музеї цими днями шанувальники якісної музики мали змогу послухати виступ камерного оркестру Полтавської обласної філармонії. Його артисти до Всесвітнього дня поезії підготували концерт під назвою «Поезія Господа – дар і покликання». Долучилися до прекрасного і наші журналісти.

Принагідно до Всесвітного дня поезії, який відзначався 21 березня, артисти Полтавської обласної філармонії приготували для мешканців та гостей міста справжнє свято поезії та музики. Воно, кажуть, покликане показати поєднання цих двох мистецьких світів.

/Денис Зотов, артист Полтавської обласної філармонії

Поезія – це та сама застигла музика, людина повинна її показати. Музику показує виконавець на інструменті, а поезію людина осягає сама. Філармонія завжди намагається донести до глядача максимально живу, максимально класичну як поетичну, так і музичну культури/

За задумом організаторів, між творами класичної музики у виконанні камерного оркестру Полтавської обласної філармонії голосом артистки культурного закладу звучали відомі поетичні рядки. Та крім мистецької події для глядачів концерт «Поезія Господа – дар і покликання» став ще і таким собі експериментом для самих учасників.

/Олександр Абрамов, художній керівник камерного оркестру Полтавської обласної філармонії

Ми випробовуємо новий майданчик для нашого колективу. Відомо, що в цьому залі гарно звучать хорові колективи, однозначно гарна акустика. А інструментальні виступають тут рідше. Ми саме для себе хочемо випробувати цей зал/

Експеримент видався вдалим, відтак, доки у філармонії триває ремонт, побачити виступи артистів можна буде по суботах у Краєзнавчому музеї.

Стрічка новин