Цими днями Полтавщину відвідали гості із Санкт-Петербурга

Члени делегації Законодавчих зборів Ленінградської області підписали Угоду про співпрацю із Полтавською областю та поділилися враженнями від відвідин нашого регіону із журналістами.

Спільна робота між Полтавською обласною радою та Законодавчими зборами Ленінградської області була налагоджена ще 2009 року. На виконання Угоди щодо співпраці між органами влади дружніх областей Полтавською і Ленінградською цими днями Полтавщину відвідала делегація із Санкт-Петербурга. У ході візиту гості з Росії переглянули виставу «Наталка-Полтавка» театру імені Гоголя, для них провели екскурсію історичними місцями Полтавщини. Не оминули увагою делегати і місто Миргород з його курортами, санаторіями та лікувальними базами, кажуть: були вражені роботою місцевих оздоровниць.

/Микола Кузьмін, голова постійної комісії з екології та природокористування Законодавчих зборів Ленінградської області

Володіє однією з кращих, я б сказав, лікувальних баз, де можна пройти всю діагностику, ми подивилися, і дійсно, коли мені сказали, що протягом кількох секунд можна зробити аналіз на цукор: прокололи палець, і хвилини не пройшло, мені сказали, що все нормально/

Крім міста-курорту зупинилися ще й у промисловому центрі Полтавщини. У Кременчуці побували на кондитерському та м'ясопереробному підприємствах. Загалом побаченим залишилися задоволені, відзначили злагоджену роботу органів влади та перспективність розвитку регіону.

/Юрій Олійник, голова постійної комісії з регламенту та депутатської етики Законодавчих зборів Ленінградської області

Навіть з того, що ми побачили, ми зробили залізні висновки, що виконавча та законодавча влади, їх основна мета у вашій області тримає курс саме на просування, на розвиток, хоча вона і без того розвинена область відносно інших і в соціальній, і в економічній сфері/

Тож, основну мету візиту, окреслив Юрій Олійник, вбачають в обміні позитивним досвідом між областями. А поле спільної діяльності, визначають у Полтавській обласній раді, є безкрайнім.

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

Договір підписаний, договір працює. Звичайно, його ще треба наповнити змістом. У нас є маса напрямків, за якими ми можемо і повинні співпрацювати/

З перших визначених напрямків спільної роботи намітили, зокрема, культурний обмін, спільну роботу навчальних закладів. Більш детальними пропозиціями та планом конкретних дій полтавські та ленінградські представники органів влади збираються обмінятися за місяць.

Стрічка новин