Глютамат натрію та таурин тепер не сховати

В державному підприємстві «Полтавастандартметрологія» з'явилося нове обладнання, що дозволяє виявляти ці харчові добавки. Ще раз про глютамат натрію та таурин, небезпеку, яку вони в собі несуть, та про те, наскільки важко їх виявляти, - Віталій Артамонов далі.

Глютамат натрію – слово, яке нині можна прочитати практично на будь-якому продукті, запакованому в поліетилен. Зустрічається він і в м'ясних, і в рибних продуктах, а в різноманітних чіпсах та сухариках – і поготів найбільш шанований сусід. Знайомтесь, Е-621 – це саме він, підсилювач смаку. Відкрили глютамат натрію в Японії і добували його з певного виду водоростей. Той, що є в нашій ковбасі та інших продуктах, – зовсім інший – синтетичний, і з своїм органічним побратимом має тільки спільну властивість підсилювати смак.

/Надія Ремізова, начальник науково-дослідного випробувального центру харчової продукції ДП «Полтавастандартметрологія»

Дослідження, проведені нашими науковцями, свідчать про те, що зловживання глютаматом натрію призводить до шлунково-кишкових розладів, викликає алергічні реакції та залежність/

Тепер цього компаньйона всіх напівфабрикатів навчились виявляти і в «Полтавастандартметрології». Закупивши нове обладнання, тепер тут проводять тести на вміст в продуктах глютамату натрію та таурину. Виявляють ці речовини за допомогою найчистіших амінокислот і спеціального обладнання.

/Надія Ремізова, начальник науково-дослідного випробувального центру харчової продукції ДП «Полтавастандартметрологія»

Ми працюємо тільки з німецькими препаратами, адже у них – найчистіші амінокислоти. Дослідження є дуже складним і триває 3 дні. Тим більше, що до самого дослідження йде дуже скурпульозна підготовка/

Скористатись послугами по виявленню глютамату натрію та таурину можуть не тільки підприємства. Будь-хто з полтавців може завітати з продуктом до лабораторії, заплатити 250 гривень і за тиждень забрати результати. Але таких ентузіастів, кажуть тутешні фахівці, до «Полтавастандартметрології» звертаються одиниці.

Стрічка новин