Замість колишньої сільської лазні – підпільне виробництво сиру

Фахівці ветеринарної міліції припинили роботу молокопереробного цеху у Чутівському районі області. Замість дозвільних документів виявили таку антисанітарію, яка вразила навіть досвідчених перевіряльників.

Чому після сільської лазні приміщення має простоювати, саме так вирішив один із підприємців Чутівського району і створив підпільний молокопереробний цех.

/Микола Васюта, начальник відділу ветеринарної міліції УМВС України в Полтавській області

На підприємстві були відсутні будь-які дозвільні документи. Під час перевірки була виявлена повна антисанітарія приміщення, дезінфекція не проводилась/

Побачене перевіряльників неприємно вразило: павутиння, брудні бочки з молоком, недопалки з-під сигарет і навіть екскременти тварин. Робоче місце було поділене на чотири ділянки: зону приймання молока, зону закваски, виготовлення та коптіння. Відповідних дозволів на здійснення вищезазначеної діяльності чоловік не мав, документації не вів і своє підприємство не реєстрував. У зоні приймання молока стіни, обкладені кахлем, були брудні. На підлозі – багниста вода і сміття. У зоні закваски – дві ванни, вкриті корозією. Загалом працівники ветеринарної міліції виявили та вилучили більше 300 кг сирого та 137 кг готового копченого сиру «Сулугуні».

/Микола Васюта, начальник відділу ветеринарної міліції УМВС України в Полтавській області

На підприємця був складений адмінпротокол за статтею 107 Кодексу України про адмінправопорушення. Виробництво було зупинене/

Зразки продукції направлені на дослідження. Триває подальша перевірка діяльності підприємця, за результатами якої буде прийняте відповідне процесуальне рішення.

Стрічка новин