Весняний призов до армії через Євро-2012 відміняється?

Втім, наке ноу-хау – тільки для випускників навчальних закладів, які на місяць раніше закінчують навчання. Більше про особливості цьогорічного призову знають наші кореспонденти.

Весняний призов 2012 року, за інформацією Міністерства оборони, буде проходити під час підготовки до Євро-2012. У зв'язку з цим були внесені певні зміни щодо організації весняного призову. Так, уже за тиждень в Україні розпочинають роботу призовні комісії, на які покладено завдання забезпечити призов громадян на строкову військову службу в рамках кампанії «Весна-2012».

/Борис Павлов, військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату

З 1 квітня розпочинається черговий весняний призов до Збройних Сил України та інші військові формування. Особливість цього призову в тому, що в зв'язку з підготовкою до проведення Євро-2012 черговий призов буде проходити з 1 квітня по 25 травня/

Одним із заходів підготовки до чемпіонату Європи з футболу, говорить Борис Павлов, буде завершення навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах I-II ступеню акредитації на місяць раніше. Внаслідок цього призовники, які закінчують навчання, будуть підлягати призову на строкову військову службу. Але юнаки, які закінчують школу, наголошує військовий комісар, отримають відстрочку для здійснення вступу до вищих навчальних закладів. Для тих же, хто виявляє палке бажання захищати Батьківщину, військовий комісаріат може зробити виключення.

/Борис Павлов, військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату

Якщо призовник сам бажає служити в Збройних Силах, він пише заяву, що він не бажає використовувати відстрочку. І ми його призиваємо до лав Збройних Сил. В цьому році планується до призову 759 чоловік, з них, в тому числі, і в Збройні Сили - 569, в інші військові формування - 190 чоловік/

Формування команд молодого поповнення на збірних пунктах, їх відправку до військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань заплановано провести до 25 травня. А складання військової присяги на вірність українському народові у Збройних Силах проведуть протягом місяця: з початку травня до початку червня.

Юлія Іващенко

Стрічка новин