У Полтаві свої стосунки оформила особлива пара

На шлюбний рушник в Октябрському районі не без допомоги працівників райвиконкому стали молодята із особливими потребами.

В Октябрському районному РАЦСі міста – непересічна подія: розпис, як вони самі охрестили, «особливої» пари. За усіма канонами: із свідками, батьками, весільним рушником і маршем Мендельсона подружжям стали Євген і Тетяна. В Октябрському райвиконкомі про нареченого знають практично все. Говорять: маючи інвалідність 1-ї групи загального захворювання, його оптимізму може позаздрити і здорова людина. А загалом познайомились із ним, коли він прийшов на лікування і реабілітацію до їх терцентру. Виявилось – стали фактично святим Валентином.

/Галина Арсененко, заступник голови Октябрської районної у м.Полтава ради

Потім ми його направили на навчання і він при нашому терцентрі почав працювати взуттєвиком. Потім від управління соцзахисту і праці ми йому видали путівку до санаторію у Саки, де він познайомився із своєю майбутньою дружиною/

Самі молодята розповідають: під час відпочинку помітили один одного фактично у перший день. З тир пір стали нерозлучними.

/Євген Лоїк, наречений

Гуляли, спілкувались. Потім вона до мене приїхала у Полтаву/

Загалом же Тетяна і Євген певні: головне в житті – це надія. Тоді навіть людина із певними вадами, чи як ми звикли називати «із особливими потребами», отримає повноцінне людське щастя сповна.

/Тетяна Лоїк, наречена

Вірте, надійтесь, і тоді Бог вам дасть/

Після реєстрації подружжя планує переїхати до Миколаївської області, де живе Тетяна. У райвиконкомі говорять: вже домовились із тамтешнім терцентром, аби Євген продовжив свою реабілітацію там.

В Октябрському кажуть: будуть тільки раді, якщо таких шлюбів побільшає. На майбутнє, не виключають, створять і клуб за інтересами для людей із особливими потребами. Доки ж їм у спілкуванні допомагає сам терцентр.

/Галина Арсененко, заступник голови Октябрської районної у м.Полтава ради

До нас приходять люди із вадами розвитку у терцентр. Там під час реабілітації вони спілкуються. Це у нас перший шлюб, але у нас вже є знайомства, їм цікаво, спілкуються, знаходять спільну мову і головне – кохання, це найважливіше/

Стрічка новин