В аграрній академії поляки нагадували, що їх з Україною пов'язує Роксолана

У Полтавській державній аграрній академії зустрічали поважних гостей з Польщі. Консул Генерального Консульства Республіки Польща та працівники Державного Архіву Польської Академії Наук прибули до Полтави, щоб ще раз нагадати про контакти, які пов'язують Польщу з Україною. Цього разу говорили... про Роксолану.

Полтавська державна аграрна академія в останні 3-5 років активно посилює інтенсивність співпраці з польськими колегами – навчальними закладами, спілками, дорадчими службами. Безпосередньо тісно співпрацює і з Посольством Польщі в Україні.

/Олег Горб, проректор з міжнародних зв'язків ПДАА

Наші викладачі і координатори польської співпраці неодноразово доповідали у Консульстві Польщі і в Євросоюзі, і в Міністерстві закордонних справ Польщі про наші результати співпраці з польською стороною/

Цього разу за ініціативи Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові в академії пройшов семінар, який підготували працівники Державного Архіву Польської Академії Наук.

/Халина Грапат, консул Генерального Консульства Республіки Польщі в Харкові

Сьогодні пані Ханна Краєвська буде розказувати про жінку, про її роль у житті чоловіка, у житті держави, у політиці і про контакти, які пов'язують Україну та Польщу на прикладі Роксолани/

Саме Роксолану для прикладу україно-польської співдружності обрали не випадково. Лектор семінару говорить: Роксолана була українкою, яка вела пропольську політику.

/Ханна Краєвська, директор Державного Архіву Польської Академії Наук

Роксолана, яка потрапила до турецького султана, завдяки її політиці на 50 років був встановлений мир між Туреччиною і Польщею/

Семінар «Вплив жінок на політику. Вплив Роксолани на політику Османської імперії», впевнені організатори заходу з обох країн, став ще однією сходинкою до налагодження тісних зв'язків Полтавської державної аграрної академії та Польщі.

Стрічка новин