25 років на території нашого регіону існує Полтавська обласна ветеранська організація

Принагідно до ювілейної дати найактивніші члени об'єднання разом із керманичами області зустрілись на урочистостях. Побувала там і наша знімальна група.

Активних сивочолих воїнів на Полтавській землі вистачає. Більше 400 тисяч ветеранів у четвер святкують ювілей – 25 років із дня створення їх обласної орагнізації, найпотужнішої. Говорять: попри їх поважний вік, роботи вистачає: і волонтерський рух треба підтримати, і з посадовцями та молоддю поспілкуватись.

/Віктор Закерничний, заступник голови Полтавської обласної організації ветеранів

Зустрічаємось із учнями, розповідаємо про наше бачення, про ветеранів, визволителів, адже і ми були молодими, захищали/

Вже 30 років Борис Лутін веде своїх особливих підопічних. Єдиний у області він спілкується із ув'язненими. Говорить: робота – не з простих, втім, вона цій категорії вкрай необхідна.

/Борис Лутін, генерал-майор у відставці

Це люди озлоблені. І вони озлоблені не тільки на людей, а і на всю систему. Ними не займаються, все це залишається фактично на власній ініціативі/

Втім керівники області зазначають: не зборами і урочистостями єдиними. Їх співпрацю із ветеранами, говорять, сміливо можна назвати конструктивною: є діалог, розуміння і підтримка на рівні області.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Ми збільшуємо фінансування в цьому році ветеранських організацій. Також до 9 травня ветерани, інваліди різних груп отримають вдвічі більші виплати/

Таку політику підтримки ветеранських організацій, зазначають керманичі області, проводитимуть і надалі.

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

Обласна рада завжди тримала у пріоритеті всі ветеранські питання. І наші комунальні організації відповідно фінасуються, аби ветерани, які не мють близьких, могли жити у комфортних умовах/

В рамках зучтрічі найактивнішим із членів ветеранської організації вручили грамоти і нагороди.

Крістіна Криженко

Ветеранський актив цього дня завітав і до Полтавського технічного університету, аби відзначити своє професійне свято – 25 років від дня створення ветеранської організації в Україні. Але емоції у сивочолих захисників вітчизни від відвідування Полтавського технічного університету, говорять, трохи інші. Справа в тому, що університет імені Юрія Кондратюка – єдиний державний виш у нашому місті, де здійснюється військова підготовка студентів за програмою офіцерів запасу. Ветерани про цих юнаків говорять з гордістю.

/Віктор Ліберний, голова ради ветеранів ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка

Дивлячись на цих юнаків, мене розпирає гордість. Не дарма ми проводили цю всю патріотичну роботу. Тепер в них цього набагато більше, ніж було раніше/

Після спілкування з журналістами ветеран виступив і перед всіма присутніми в залі. Привітав усіх юнаків, які проходять військову підготовку. Сказав теплі слова на адресу ветеранів. Пообіцяв, що ветеранська організація при університеті і в подальшому буде активно займатись виховною роботою серед молодого покоління. Після цього хвилиною мовчання згадали загиблих воїнів, а квіти урочисто лягли до стели на подвір'ї університету.

Стрічка новин