У Києві відбувся Форум громадянських активістів «Нові лідери – нова країна»

У ньому взяли участь більше п'ятиста представників громадських організацій з усієї України. Вони виробили спільну ідею для самостійної участі у політичних процесах, а також звернулися до Наталії Королевської з пропозицією перейменувати Українську соціал-демократичну партію і очолити спільну політичну боротьбу. Детальніше – у наступному сюжеті.

Громадські лідери, активісти громадських організацій, за їх словами, розчаровані і діями нинішньої влади, і роботою опозиції, яка, на їх думку, зрадила своїм обіцянкам. Це, зазначають, довів і податковий майдан, і синхронне голосування за закон про вибори, і виключення Наталії Королевської із лав БЮТу. Народні активісти на Форумі «Нові лідери – нова країна» в Києві вирішили: час самим іти в політику і захищати інтереси народу.

/Андрій Панаетов, співголова Громадянського форуму «Вперед!»

«Единственная оппозиция – это народ, тот народ, который привел к власти и тех, и этих. Именно тот народ, которого предали и те, и эти»/

Активісти громадських організацій запропонували Наталії Королевській перейменувати Українську соціал-демократичну партію і прийняти назву громадянського руху «Вперед!», а також очолити спільну участь у політичній боротьбі. На думку учасників Форуму, саме Наталія Королевська здатна вивести українську політику та економіку на новий рівень.

/Наталія Королевська, Народний депутат України, лідер УСДП

«Сегодня есть шанс в нашей стране подвести черту под прошлым и построить новую сильную справедливую Украину. И кто, если не мы? И когда, если не сейчас, брать на себя ответственность и бороться за будущее нашей страны?»/

Учасники нового руху відзначають: Україні потрібні нові обличчя, не скомпроментовані участю у нинішніх політичних процесах – чи-то разом із владою теперішньою, чи-то колишньою.

/Дмитро Співак, голова громадської організації «Справедлива Одеса»

«Ни в одной политической силе, которая именует себя властью, именует себя оппозицией, нет новых лиц. А если нет новых лиц, то совершенно понятно, что отсутствуют новые взгляды, что отсутствуют новые перспективы в развитии Украины»/

Формувати нову політичну еліту, а відтак – і нову якість політики, покликаний новий рух. Прийняти назву Громадянського руху «Вперед» і об’єднатися з громадськими активістами погодилася Наталія Королевська.

Стрічка новин