Полтавська обласна державна адміністрація виступає проти збільшення тарифів на перевезення

Щоб збільшувати вартість проїзду, говорять, потрібно підняти рівень життя населення. Про ці та інші соціальні інціативи обласної влади розповів заступник голови–керівник апарату Полтавської державної адміністрації Валерій Пархоменко.

За підсумками 2011 року Полтавщина входить до п'ятірки кращих областей України за рівнем соціально-економічних показників. Цього ж року, зазначає заступник голови–керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко, план щодо збільшення надходжень до аграрного та промислового секторів намагатимуться перевиконати. І почнуть зі збільшення плати за користування земельним паями.

/Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату Полтавської ОДА

Ми сьогодні ведемо роботу про підвищення плати за земельний пай. І в порівнянні з минулим роком, чи в порівнянні з попередніми роками, ця оплата виросла, різниця збільшилася на 1000 гривень/

Бюджети місцевих рад, говорить заступник губернатора, сьогодні не такі потужні і достатні для самостійного утримання соціальної бази у сільських населених пунктах. Тому обласна влада прийняла Програма розвитку сільських територій. Програма за час свого втілення в життя, відзначає Валерій Пархоменко, охопить відбудову будинків культури, розвиток навчальних освітніх закладів та підтримку дошкільних виховних закладів Полтавщини.

Ще одним напрямом діяльності, наголошує пан Валерій, буде виділення коштів на пільгові перевезення жителів області. Для цього минулого року було витрачено 20 мільйонів гривень – на компенсацію перевізникам. Цього ж року для осіб, які мають право на пільговий проїзд, буде виділено по 30-40 гривень. Ці кошти пільговики отримуватимуть щомісяця. Валерій Пархоменко відмічає, що вартість проїзду у громадському транспорті як для звичайних пасажирів, так і для пільгових категорій, не повинна здорожчати.

/Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату ОДА

Влада сьогодні повинна, з одного боку, підтримати бізнес, щоб він працював. З іншого – підтримати наших громадян. Тому, якщо таке питання: чи обласна адміністрація за підвищення тарифів, то я скажу, що ні!/

Ще одним завданням обласної влади, наголошує заступник губернатора, буде виділення коштів для підтримки воїнів-інтернаціоналістів, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, інвалідів війни та членів їх сімей.

Юлія Іващенко

Стрічка новин