Бібліотека Полтавського педагогічного поповнилася двома новими книгами: німецькою та польською мовами

З такими презентами до Полтави прибули учасники третьої Всеукраїнської наукової конференції «Зарубіжні письменники і Україна».

У Полтавському національному педагогічному університеті проходить Всеукраїнська наукова конференція «Зарубіжні письменники і Україна». Подібна зустріч науковців тут відбувається не вперше, але цього разу значно розширила географію учасників.

/Роман Сітарчук, перший проректор ПНПУ імені В.Г.Короленка

Факультет і кафедра зарубіжної літератури проводять такі конференції щорічно. Приємно, що це – вже третя, і з такою назвою – конференція. Приємно, що є у нас гості з Ближнього і Дальнього зарубіжжя, є представники Польщі, Німеччини, Японії/

Гості конференції приїхали до Полтави не з порожніми руками: подарунком кафедрі світової літератури стали оригінальне видання творів німецького класика Готхольда Ефраїма Лессінга та ще одна книга польського автора мовою оригіналу. В свою чергу презентував на конференції і українську книгу заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Марченко.

/Володимир Марченко, заступник голови Полтавської обласної ради

Це книга, яка була видана за підтримки Полтавської обласної ради і спонсорів, це альманах пошани і визнання Полтавщини – «100 видатних особистостей Полтавщини минулих століть»/

Всього у роботі конференції взяло участь 130 науковців, які з'їхалися, щоб обговорити українську тематику у творчості зарубіжних письменників, проблеми перекладу іноземної літератури та методику вивчення творчості зарубіжних письменників у школі.

Стрічка новин