У Громадській раді не згодні з рішенням сесії міської ради про злиття семи ГЖЕДів міста у один

Як можна було залишити один ГЖЕД у місті, не спитавши думки споживачів послуг, себто – самих полтавців? У Громадській раді, що діє при міськвиконкомі, є багато питань до комунальників, і найперші – як це вплине на якість надаваних послуг, черги і скільки таким чином зекономлять. Ці проблеми сьогодні обговорювали на позачерговому засіданні Громадської ради.

Зібралися раніше, ніж планували, через прийняття раптового рішення останньої сесії міськради, що стосувалося полтавських міських ГЖЕДів. Нагадаємо: замість семи залишився лише один. Таке рішення у Громадській раді називають непрозорим і наголошують на відсутності елементарної поваги до мешканців міста.

/Станіслав Сердечний, голова Громадської ради при Полтавському МВК

В статуті громади міста Полтава сказано, що за 1 місяць перед проведенням якихось рішень необхідно провести громадські слухання, виявити думку громадян, узагальнити і потім зібрати вихідні дані як кінцеве рішення/

Почати слід було, продовжує Станіслав Сердечний, із створення будинкових комітетів, тобто – громадського суспільства на рівні будинків. І вже потім на їх базі вирішувати питання по загальній міській структурі. А так, місто має «туманну» перспективу: одна адмінбудівля ГЖЕДу і орієнтовно три дільниці, які працюватимуть без печаток, тобто, не нестимуть юридичної відповідальності.

/Станіслав Сердечний, голова Громадської ради при Полтавському МВК

У них тепер буде підстава виявити сумніви і відправити людину до ГЖЕДу, а там і так буде вирішуватись багато питань. Це організаційне питання неузгоджене і, на нашу думку, невідпрацьоване/

Профільний заступник мера Олександра Найпак апелює до заборгованості перед комунальниками, нераціональним використанням коштів (з точки зору їх витрат на енергоносії на ті площі, де сиділи працівники адміністративно-управлінського персоналу).

/Олександр Найпак, заступник Полтавського міського голови

Якщо ми зараз зробимо цей крок на об'єднання, буде один начальник, кілька заступників, один бухгалтер, а не сім – це не суттєво, але зменшить витрати. І головне – ці адмінбудівлі ,вони будуть передані у комунальну власність міста і передані в оренду/

Зменшивши штат працівників за рахунок бухгалтерів, керівників, заступників і секретарів, обіцяють, що фонд зарплати буде трохи кращим.

Після кількох дискусійних питань стало зрозуміло, що спілкуються активісти ради із посадовцем на різних мовах. У Громадській раді керуються думкою споживачів (що цілком природньо), керівництво ж міста – апелює до ситуації ізсередини: боргами, малими зарплатами комунальників і таке інше. У Громадській раді ж просто – чому через це мають страждати полтавці, більшість із яких справно сплачує за послуги, які часто-густо ГЖЕДами просто не надаються? У Громадській раді наводять цифри, що фактично мешканці міста, тобто, користувачі послуг ГЖЕДів фактично сплачують не за надання послуг, а ... платять зарплати комунальникам – співробітникам міських ГЖЕДів. Наріжним каменем дискусії стало питання якості послуг. Громадськість цікавить, яким чином контролюватимуть, у місті кажуть – ймимуть тим шляхом, що і раніше.

/Олександр Найпак, заступник Полтавського міського голови

З якоїсь позиції з якістю послуг, з тим, що якість послуг у нас ніяка, я не згоден. Це раз. Візьмемо двірників. Зараз буде 2-місячник чистоти. Місто буде, як і кожного року, чисте і нормальне. За якість послуг ми просто по-різному можливо сприймаємо цю якість послуг/

По завершенню зібрання до єдиної згоди не дійшли, у Громадській раді зауважили, що це питання іще розглядатимуть і допрацьовуватимуть.

Стрічка новин