За останню добу правоохоронцям двічі доводилося реагувати на заяви про замінування

Хто і що «мінував» у Полтаві цього разу, – у нашому наступному сюжеті.

За останню добу полтавські правоохоронці отримали 2 повідомлення про замінування. В одному з них йшлося про кафе, а в іншому диспетчер Полтавського регіонального представництва Південної залізниці повідомив, що пасажир погрожував зірвати потяг «Харків-Одеса».

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Коли надійшло повідомлення на номер 102, то до місця події одразу направились всі структурні підрозділи, територія закладу була оточена, але бомби виявлено не було, і практично через годину заклад відновив свою роботу/

Як в першому, так і в другому випадку на місце пригоди одразу вирушили підрозділи міліції, саперів, працівники прокуратури та служби безпеки України. На щастя, ні в кафе, ні в потязі вибухівки знайдено не було. Вже за декілька годин після дзвінків зловмисники були знайдені. В обох випадках ними виявились молоді чоловіки, які, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, вирішили таким чином порозважатись. Обом їм доведеться відповідати за хибні повідомлення. Але наслідки за повідомлення про замінування потягу будуть все ж тяжчими.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Якщо буде цивільний позов від «Укрзалізниці», наслідки будуть серйознішими і штраф більший, адже вони понесли великі збитки – збився рух потягів. Люди невчасно потрапили в місця призначення, а вантажі прийшли з запізненням/

Проти обох чоловіків порушені кримінальні справи. Їм доведеться відшкодовувати збитки, що вони завдали структурним підрозділам, які реагували на події. Юрій Сулаєв наголошує: жоден з телефонних жартівників, які «мінували» різноманітні заклади, від правоохоронців не втік. Міліціонер закликав легковажних громадян двічі подумати перед тим, як телефонувати з такою заявою, адже наслідком може стати обмеження волі та штаф у розмірі близько 20 тисяч гривень.

Стрічка новин