Полтавщина – лідер з виробництва молочної продукції у країні

Відтак, і Міжрегіональний семінар з актуальних питань якості та безпечності молочної продукції не випадково пройшов саме у Полтаві. Фахівців у галузі тваринництва з усієї України приймала Полтавська державна аграрна академія.

У Полтаві стартував Міжрегіональний семінар «Актуальні питання якості та безпечності молочної продукції: новини законодавства, реформування державного контролю, впровадження систем менеджменту безпечності, маркування». Те, що семінар такого рівня проводиться саме на Полтавщині, очільники області вважають цілком закономірним.

/Володимир Замикула, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Полтавщина є лідером з виробництва молока. Ми виробляємо 14% всього молока, що виробляється на теренах України/

Крім того, продовжує заступник губернатора, 6 з 8 підприємств по виробленню молока на Полтавщині успішно працюють на експорт. А Програма по розвитку тваринництва області відзначена Кабінетом міністрів України. Не випадково семінар проводиться і на базі факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва Полтавської державної аграрної академії.

/Павло Писаренко, перший проректор ПДАА

Полтавська аграрна академія має досить давню історію і наукові традиції з тваринництва. Ще 1930 року, коли була заснована станція по тваринництву, то вона була заснована саме тут. І тому, безперечно, ті фахівці, які виходять із стін нашої академії, і повинні реалізовувати програму області по тваринництву/

Полтавська державна аграрна академія забезпечує і науковий супровід виробників, особливо, зазначає проректор, з огляду на зміни у законодавстві, політичні та економічні реформування у галузі тваринництва.

/Павло Писаренко, перший проректор ПДАА

Це треба довести до виробників, провести майстер-класи, навчити їх чомусь новому, зокрема, менеджменту якості, який вводиться зі вступом України до СОТ. Ми повинні знати, якої якості має бути продукція тваринництва, бо це – головне, це здоров'я нації/

Стрічка новин