Тих, хто приїхав до Полтави на Південний вокзал, у парку Слави готові зустріти купи сміття

Важко підрахувати, скільки визначних місць є у Полтаві і скільки всього тут варто побачити гостям, щоб привезти додому незабутні враження. Та чи всі вони будуть позитивними? Який вигляд має Полтава при першому знайомстві із туристами, – дивіться у наступному сюжеті.

Полтава – духовна столиця України та без сумніву – одне з найкрасивіших міст у країні. Місто, яке може пишатися своїм обличчям: чого тільки варті архітектурний ансамбль Круглої площі, багато церков, соборів, пам'яток архітектури, сучасні будівлі. У Полтаві є велика кількість музеїв – як державних, комунальних, так і створених на громадських засадах. Серед останніх – і музеї видатних полтавців, які прославили місто на всю країну та далеко за її межами. Знають Полтаву у всьому світі і за Полтавською битвою. Усі ці фактори, а ще й те, що незабаром Полтава стане транзитною зупинкою між містами, які приймають Євро-2012, безперечно приваблює сюди туристів та гостей міста. Та деякі так звані «визначні» місця, як виявилося, можуть і відвадити: бо перше враження, кажуть, найсильніше, і зустрічає Полтава вокзалом... зі своїм парком Слави.

Враження від побаченого у полтавців відповідне.

/Бліци

- Жахливе враження. Брудно, і навколо парку також!

- Жахливо! Жахливо! Жахливо!/

А в деяких просто не вистачає слів, кажуть: очі б не бачили такого сорому.

/Бліци

– Тут, по-моєму, слів немає. На таке краще не дивитися

– А можна промовчати... самі розумієте, яке враження, таке, що сюди просто-напросто не хочеться приходити/

Комунальне підприємство «Декоративні культури», яке опікується благоустроєм парків та скверів у Полтаві, теж у курсі проблеми, тут кажуть: роблять все, що можуть, та просто не справляються з обсягом роботи (навколо парку постійно розгортається стихійна торгівля, яка, припускають на підприємстві, і є основною причиною надвеликої кількості сміття. Телефоном начальник останнього Олексій Харченко повідомив, що прибирання у парку Слави біля Південного вокзалу здійснюється за штатним розкладом раз на два дні, згідно з яким всю ділянку прибирає одна людина.

Хто винен: несумлінні продавці, які викидають сміття, чи місто, яке не може забезпечити достатню кількість працівників, невідомо, та в будь-якому разі сміття у парку блія Південного вокзалу залишається першим, що бачать гості Полтави.

Стрічка новин