На Полтавському автоагрегатному заводі сьогодні фактично свято – збір акціонерів

Дехто із них – люди, не чужі уструктурі, – колишні або навіть нинішні працівники установи. Про які надбання і плани на майбутнє автоагрегатного розповідали запрошеним – слухали і наші журналісти.

Про надбання, виконання основних цифр у відсотках до запланованого – збори акціонерів Полтавського автоагрегатного заводу розпочали зі звіту гендиректора Романа Черняка.

/Роман Черняк, генеральний директор ВАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

В 2011 році Полтавський автоагрегатний завод виробив продукції на 101,6 млн.грн у порівняльних цінах на 1.01.2011 року, що на 6,1 млн.грн більше, ніж у 2010-му. Темп зростання виробництва - 106,4%/

Обсяги випуску гальмівної продукції, продовжує Роман Черняк, склали 76,6 млн гривень, товари народного споживання – майже 16-ть мільйонів. В основному, зазначалось на зібранні, у році минулому завод працював за рахунок експорту, а не українського ринку. Завдання ж на майбутнє, зокрема, і рік поточний, – працювати над укладанням довгострокових договорів із основними споживачами продукції автоагрегатного заводу – виробниками країн СНД. Крім цього – йти у бік розширення ринку збуту і частки продукції Полтавського автоагрегатного на ньому. На додачу до цього – аналіз роботи конкурентів.

/Роман Черняк, генеральний директор ВАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

В інвестиційній діяльності ми плануємо йти по крокам минулих років. Ми плануємо оновлення цехів: ливарного, машинобудівного, закупівлю нового обладнання, централізоване водопостачання, аби уникнути людського фактору. Також це нові агрегати, машини/

В цьому році планують займатися гальмівною апаратурою для залізничного транспорту. Тема хоча і нова, однак, зазначають на заводі, дуже очікувана і затребувана. На базі підприємства вже створене відповідне робоче бюро і є певні домовленості із вагонобудівними заводами.

Стрічка новин