5 проектів Полтавщини перемогли на Всеукраїнському конкурсі

755 тисяч гривень з державного бюджету отримали переможці Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування в Україні у 2011 році, від Полтавської області – їх 5. Ще 17 інвестиційних проектів стали переможцями на рівні області. Про співпрацю влади та громади дивіться далі у сюжеті.

Цього дня в обласній раді урочисто нагородили переможців Полтавської області у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2011 року. Всього у конкурсі взяло участь 735 проектів з усієї України, 130 стали переможцями, з них 5 – з Полтавської області, говорить в.о.голови Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Олена Тертишна, і, зазначає, для полтавців – це не межа, бо в області є хороший потенціал.

/Олена Тертишна, в.о. голови Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні

Проаналізувавши надзвичайно уважно проекти Полтавської області, які надійшли від орагнів місцевого самоврядування, а в минулому році їх надійшло 51 проект, ми зрозуміли, що у полтавців – дуже хороший ресурс. Проекти фактично не подобирали по 0,02 і 0,2 балів/

За результатами конкурсу 5 територіальних громад з Полтавщини отримали 755 тисяч гривень з державного бюджету. Ще 535 тисяч обласних субвенцій одержали переможці обласного конкурсу проектів територіальних громад Полтавщини – 17 інвестиційних проектів, які змогли продемонструвати активну співпрацю влади та громади.

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

Щоб громада сама визначила для себе ті пріоритети, які хвилюють ту чи іншу територію. Це раз. По-друге, це співфінансування – партнери, організації, бізнес, місцева влада, жителі цієї території/

Крім нагородження у ході засідання було підписано тристоронню Угоду про співробітництво між Полтавською обласною радою, облдержадміністрацією та Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні. Вона, впевнена в.о. голови останнього, сприятиме підвищенню якості проектів та підготує Полтавську область до співпраці з міжнародними партнерами.

/Олена Тертишна, в.о. голови Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні

В рамках цієї угоди, починаючи з 23 лютого, ми розпочинаємо дистанційне безкоштовне навчання усіх органів місцевого самоврядування, які будуть бажати взяти участь від Полтавської області/

А перші знання щодо написання проектів та програм європейського рівня представники органів місцевого самоврядування Полтавщини змогли отримати вже цього дня на інформаційно-методичному семінарі щодо методики Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2012 році.

Стрічка новин