Винахідливі кобеляцькі наркозбувачі ховали наркотики під землею

Хлопці так вдало маскували свій бізнес, що оперативники затримати їх не могли упродовж двох років, що ті вели свою злочинну справу. Та все ж діяльнісь наркозбувачів припинили.

У передостанній день зими працівниками міліції спільно з управлінням по боротьбі з незаконним обігом наркотиків та з залученням службових собак у ході санкціонованої перевірки викрили групу злочинців, що розповсюджувала наркотичні засоби по всьому району.

/Михайло Вовк, старший слідчий слідчого відділення Кобеляцького РВ УМВС Полтавщини

У ході санкціонованого обшуку було вилучено наркотичних речовин вагою близько 570 грам. Також була вилучена незареєстрована мисливська та пневматична рушниці/

Чоловіки досить ретельно маскували свою діяльність, діючи обачно, висаджуючи коноплю у відлюдних місцях – на болотах під очеретом. Висушували «урожай» у лісосмугах, а потім переносили до спеціально придбаної напівзруйнованої садиби, яку перетворили в нарколабораторію, де перетирали коноплю, наповнювали нею банки, які, в свою чергу, закопували на городі.

/оперуповноважений сектору БНОН Кобеляцького РВ УМВС Полтавщини

Вони засипали коноплю в банки, їх закопували в землю у відлюдних місцях, накривали поліетиленовими пакетами та присипали землею/

При черговій спробі продати наркотик наркобаронів місцевого розливу і затримали працівники міліції. Під час затримання злочинці намагалися втекти болотами, маскуючись у очереті. Але їм це не вдалося. Зараз вони затримані, проти них порушена кримінальна справа. На даний час триває слідство. Молодикам загрожує від 5-ти до 10-ти років ув’язнення.

Стрічка новин