Поринути у світ своїх захоплень сьогодні мали можливість численні учні шкіл міста

Та й дорослі були не проти відвідати «Світ дитячих захоплень» – саме таку назву мав заключний концерт традиційного міського фестивалю дитячої творчості.

З року в рік – одне й те саме. І місце ніби-то звичне, і умови конкурсу ніби-то всім знайомі, і наче б то ніяких матеріальних нагород в конкурсі не передбачено. Але традиційний міський фестиваль дитячої творчості «Світ дитячих захоплень» захоплює у свій полон все більше юних ентузіастів, які прагнуть сценічного визнання. Всі умови для цього організаторами конкурсу створені.

/Ірина Козлова, завідуюча міським методичним кабінетом Полтавського міськвиконкому

Сьогоднішній конкурс – це проявлення творчого польоту. Обмежень ніяких не було. Вокал, хореографія, театральне мистецтво – все, що завгодно, тому цей конкурс такий популярний серед міської учнівської молоді/

У цьогорічному конкурсі взяти участь виявило бажання більше 1700 учнів з 45 навчальних закладів міста. І хоча змагання обмежень не має, суддівська колегія у складі досвічених працівників культури обере з-поміж десятків творчих колективів та сотень індивідуальних артистів лише найкращих, які візьмуть участь в обласному етапі. Голова жюрі Любов Мельниченко вже не перший рік судить подібні конкурси, жінка зізнається: з кожним роком переможців визначати стає все важче.

/Любов Мельниченко, голова жюрі конкурсу «Світ дитячих захоплень»

В порівнянні з минулим роком якісно виріс рівень майстерності школярів. Вчителям вдалося знайти консенсус у всіх сферах вокальної та хореографічної творчості. Дуже відрадно, що колективи працюють так самовіддано/

На конкурсі в глядацькій залі присутні і вже переможці, які завітали, аби повболівати за своїх друзів та отримати заслужені нагороди за свою творчість. Проте, діти говорять, грамота та кубок – далеко не головне. Головне, щоб публіці подобався твій виступ.

/Борис Шишук, учень Полтавської ЗОШ №29

Мені подобається виступати на сцені, подобається ораторське мистецтво. Коли це робиш гарно і людям подобається, то і тобі від цього добре/

У цей день нагороди отримали творчі колективи з 1, 2, 3, 14, 17, 32 та 34 школи. Також відзначили і 30 гімназію. За підсумками конкурсу ще ненагорожені переможці за рішенням жюрі візьмуть участь в обласному огляді художньої самодіяльності.

Стрічка новин