Медицина Полтавщини в цьому році йде помітними кроками у бік покращення

На підтвердження цього – щойно відкритий центр розвитку дітей раннього віку і плани на осінь ввести в експлуатацію перинатальний центр. Більше про соціальні ініціативи від області – у наступному сюжеті.

У пріоритеті у нас, нагадують очільники області, – медицина, соцсфера і освіта. Якщо говорити про перше, зазначає очільник області Олександр Удовіченко, тут йде поступова робота. У напрямку дитинства – щойно відкритий центр розвитку дітей раннього віку при відділенні інтенсивного виходжування та реабілітації новонароджених. Плюс – буде продовжена робота по дорослому населенню – подальше відкриття амбулаторій сімейної медицини.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

11 рік ми присвятили цій роботі. Якщо я не помиляюсь, по області було відкрито і реорганізовано 21 осередок. Ми будемо продовжувати цю роботу. І я думаю, що у 2012 році, максимум іще пару років, і це питання буде закрите по області до того рівня, що ми будемо закривати питання таким чином по наданню первинної допомоги населенню/

Особливу увагу у році поточному приділятимуть і оздоровленню пільговиків. Цьогорічна сума – більша за попередні. Кошти на означені цілі йтимуть не лише із державного кошика.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Ми додатково виділяємо кошти із обласного бюджету і будемо направляти пільговиків на оздоровлення у наші регіональні санаторії. Ті зобов'язання, що ми перед собою поставили, будемо виконувати/

Стрічка новин