У Нових Санжарах горіла районна лікарня

Подія трапилась вночі 17 березня. Про масштаби пожежі та наслідки, які вона спричинила, знає Віталій Артамонов.

«Лікарня горить! У нас горить лікарня!» Саме таке повідомлення надійшло 17 березня близько 3 години ночі до Новосанжарського райвідділу МНС. Телефонув сторож закладу, який відчув запах диму і побачив на першому поверсі лікарні його великі клуби. На повідомлення одразу відреагувала чергова частина пожежної охорони. Прибувши на місце події, спеціалісти виявили, що задимлення занадто велике і силами однієї пожежної бригади цю надзвичайну подію ліквідувати було б важко. Тому рішенням пожежників з Полтави була викликана ланка газодимної служби аварійно-рятувальної частини спеціального призначення.

/Юрій Шило, начальник Новосанжарського відділу управління МНС України в Полтавській області

На місце пожежі прибули чергова частина, але задимлення було сильним, тому ми викликали 22 пожежну частину для ліквідації пожежі. Загалом при гасінні вогню було задіяно 3 одиниці техніки та 11 чоловік особового складу/

Цією спільною бригадою вогнеборці і ліквідовували пожежу, що розповсюджувалася по першому адміністративному поверху. Незважаючи на дії пожежників, вогнем було знищено 276 квадратних метрів оздоблення стін, лікарська картотека, меблі реєстратури, стелажі, два вікна та четверо дверей. На щастя, від диму та вогню ніхто з людей не постраждав. Причини пожежі поки що невідомі і наразі встановлюються.

Стрічка новин