Перинатальний центр на Полтавщині з'явиться вже в цьому році

Вже з жовтня цього року консультаційно-діагностичну, стаціонарну та реабілітаційну допомогу вагітним, роділлям та новонародженим із міст та районів Полтавської області будуть надавати в одному спеціалізованому закладі. На якому етапі свого існування перебуває Перинатальний центр, сьогодні говорили на черговому засіданні робочої групи, яка працює над створенням закладу.

За ініціативи Президента України Віктора Януковича в Україні реалізується проект «Нове життя. Нова якість охорони материнства та дитинства». Проект передбачає створення високотехнологічних перинатальних центрів в усіх регіонах держави. Полтавська область теж була включена до національного проекту і передбачалося, що такий центр з'явиться тут у 2013 році. Втім, керманичі Полтавщини взялися до справи із випередженням і обіцяють відкрити комплексний центр для вагітних, породіль та новонароджених вже у жовтні цього року.

/Олександр Коваль, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Ті терміни, які ми собі намітили по вирішенню питання приміщення, по узаконенню земельного питання, по медзавданню, по проектуванню, ми всі ці терміни на сьогоднішній день витримуємо. Це означає, що ми йдемо за графіком/

За графіком, від підготовчих робіт до самого будівництва залишаються лічені дні, – говорять у Полтавській облдержадміністрації. Будівельні роботи стартують вже у травні.

/Олександр Коваль, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Завершено проектування і подані документи на проведення тендера по загальнобудівельним роботам. За всіма прогнозами ми повинні розпочати будівельні роботи десь за півтора місяці – через 45 днів/

Звітуватися про те, як далі просувається робота над створенням центру, члени спеціальної робочої групи обіцяють систематично на подібних засіданнях.

Стрічка новин