Засідання Ленінського районного суду, яке може прояснити скандальну ситуацію, що склалася в Полтавській школі-інтернаті №1, після двох перенесень сьогодні таки відбулося

Нагадаємо, колишня вихователь інтернату запевняє, що директор закладу б'є дітей та порушує їх права, а її саму всіляко переслідує та безпідставно звільнив з роботи. Сам керівник звинувачення відкидає, тому й звернувся до Ленінського райсуду з позовом про захист своєї честі та гідності.

Засідання суду назначили на 9-ту ранку. Позивач - директор полтавської школи-інтернату №1 давати нам коментарі стосовно цієї справи відмовився, як і його довірена особа. А от відповідач, колишня вихователька закладу Віра Гретчин, зазначила, що, як і раніше, залишається при своїй думці - запевняє, що директор закладу б'є дітей та порушує їх права, а її саму всіляко переслідує, а ще – безпідставно звільнив з роботи. Сам керівник звинувачення відкидає, тому й звернувся до Ленінського райсуду з позовом про захист своєї честі та гідності. Віра Іванівна подала зустрічний позов – про захист своєї честі та гідності і подала прохання пустити на засідання суду пресу. Доки це питання вирішувалося, ми чекали під стінами, а один із охоронців суду, напевно, побоючись, що ми спробуємо без дозволу зайти всередину, попередив нашого оператора, що у разі необхідності викличе наряд міліції. І дійсно, незабаром правоохоронці під'їхали.

Заборону відеозйомки суддя пояснив пунком 8-м шостої статті Цивільного процесуального кодексу - проводити в залі судового засідання відеозйомки допускається на підставі ухвали суду за наявності згоди на це осіб, які беруть участь у справі. Одна із сторін - директор інтернату - був проти. Однак просто сидіти на засіданні і занотовувати аргументи сторін нам дозволили. Між іншим, рішення у цій справі - чи дійсно директор першого інтернату бив дітей, порушував їх права, а Віру Іванівну всіляко переслідує та неправомірно звільнив з роботи, чи це лише неправдиві звинувачення - суд не виніс. Як повідомив нам суддя, який розглядає справу, засідання перенесено на 9 серпня.

Стрічка новин