У Полтаві збиралися представники студентського самоврядування з усієї України

Долучитися до створення законів прагнуть і найактивніші представники студентського самоврядування з вишів Києва, Харкова, Житомира, Сум, Миколаєва та Полтави. Вони зібрались на засідання секретаріату Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України, що пройшло на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Всеукраїнська студентська рада – це дорадчий орган при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України. Покликаний він відстоювати положення студентства та намагатися впливати на рішення, що приймає міністерство.

/Ігор Рева, голова студентського самоврядування ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка

В сьогоднішніх умовах реформування вищої освіти є актуальною думка студентського самоврядування. Їх участь у цьому необхідна, щоб скоординувати діяльність цього органу, направити думку студентства, щоб вона була чіткою, сформованою, щоб вона була одна/

В Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка засідання Всеукраїнської студентської ради проходить не випадково, адже, за словами голови Всеукраїнської студради Анастасії Сабової, Полтавщина входить до п'ятірки найактивніших областей у цій сфері.

/Анастасія Сабова, голова Всеукраїнської студентської ради

Постійно представники студентського самоврядування Полтавського технічного університету беруть участь у наших заходах, засіданнях як в Києві, так і в інших регіонах. Неодноразово брали участь у зустрічах з профільним міністром. Вносять свої пропозиції, і не тільки говорять, а й приймають конкретні дії/

На зібранні його учасники приймали конкретні рішення та вносили пропозиції, які в подальшому будуть направлені на розгляд профільного міністерства.

/Юлія Барабан, голова Закарпатської обласної студентської ради

Хотілося б більше прав для представників студентського самоврядування, та залишити те, що вже є. Ми зібралися, щоб сказати, що нас не влаштовує, і що ми хочемо змінити, адже ті люди, які приймають закони, не завжди розуміють специфіку, а ми в цьому крутимось кожного дня/

Студентство вносило пропозиції щодо змін, які стосуються вступних іспитів, стипендії, фінансування органів студентського самоврядування та відрахування за академічний плагіат.

Стрічка новин