90% учнів міста подали заявки на проходження зовнішнього незалежного оцінювання

Три місяці залишається до початку зовнішнього незалежного оцінювання. 20 лютого завершилась реєстрація учасників на цьогорічне тестування. Скільки полтавських школярів подали заявки на його проходження і які новинки на них очікують – знають наші журналісти.

Зовнішнє незалежне оцінювання – все, про що думають школярі, коли приходить весна. А цього року для них вона прийшла навіть швидше, адже через проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу навчальний рік і саме зовнішнє незалежне оцінювання завершаться раніше. Діти вже подали заявки на проведення тестування, і міське управління освіти може підбити перші статистичні підсумки.

/Наталія Дорохова, начальник управління освіти Полтавського МВК

В цьому році у нас випускається 2055 випускників. 20 лютого завершився термін подачі заявок на зовнішнє незалежне оцінювання. У Полтаві 90% учнів виявили бажання проходити тест. Для міста Полтава – це досить високий показник/

Зміни в цьому році відбулись не лише в терміні проведення тестування, яке пройде з 15 травня по 7 червня. Змінено перелік предметів та умови проходження тесту.

/Наталія Дорохова, начальник управління освіти Полтавського МВК

Діти із 13 запропонованих предметів можуть обирати не 5, а 4. Піднявся і мінімальний бал. Якщо він у минулому році становив 124 бали, то зараз 140. 24 березня і 30 березня на базі 7 навчальних закладів міста пройдуть пробні тести, до яких буде залучено 100 вчителів/

В цьому році до переліку предметів додалась всесвітня історія. Також змін зазнав сам процес написання тестів. В кабінетах, де учні складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання, встановлять камери відеоспостереження, а дітей при вході обшукуватимуть на предмет пристроїв для списування.

Стрічка новин