Чотири кримінальних справи за минулий рік

І це – лише у категорії фіктивного підприємництва. Суми збитків обраховуються десятками мільйонів гривень. Такі дані наводять фахівці податкової міліції, які на території області ведуть боротьбу із фіктивними підприємствами і так званими «конвертаційними» центрами.

Протидія фіктивному підприємництву, розповідать фахівці податкової міліції, для них – не в новинку.

Усього у минулому році працівниками податкової міліції ДПС у Полтавській області викрито близько 20 суб'єктів господарювання, що мають ознаки фіктивності, відносно їх організаторів порушено 4 кримінальні справи.

Більшість зазначених підприємств входили до так званих «конвертаційних центрів». За даними фахівців, припинено діяльність 4 таких центрів та виявлено 339 реально існуючих підприємств-вигодонабувачів, які скористалися послугами СГД з ознаками фіктивності. За результатами проведених органами ДПС в області документальних перевірок вказаних підприємств донараховано до сплати в бюджет близько 45 млн. грн. В рамках порушеної у лютому кримінальної справи по міжрегіональному конвертаційному центру працівниками податкової міліції були проведені обшуки, вилучена документація і ніші докази протиправної діяльності. На даний час продовжуються слідчо-оперативні дії.

Стрічка новин