В Полтаві взялися омолоджувати середній вік працівників туристичної інфраструктури

Статистичні дані свідчать, що середній вік екскурсоводів на Полтавщині становить 40-45 років. Це вважають фахівці нагальною проблемою в області. Взялися вирішити її у Полтавському університеті економіки і торгівлі, почали із засідання круглого столу «Студентський потенціал у реалізації обласної програми розвитку туризму і курортів на 2011-2015 роки».

У Полтавському університеті економіки і торгівлі за ініціативи кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності та за участі відділу з питань туризму і курортів Полтавської облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу. Його тема: «Студентський потенціал у реалізації «Обласної програми розвитку туризму і курортів на 2011-2015 роки», кажуть організатори, актуальна для обох сторін.

/Петро Ворона, декан факультету економіки та менеджменту ПУЕТ

Наш факультет економіки і менеджменту, кафедри менеджменту готує фахівців в галузі туризму. Цей захід дозволить нам визначити наші перспективи розвитку цього напрямку підготовки фахівців, і разом із відділом туризму і курортів обговорити перспективи розвитку туристичної галузі на Полтавщині/

На сьогоднішній день Полтавська область – продовжує Петро Ворона – один з популярних регіонів в рейтингу найпривабливіших місць для відпочинку в Україні. Полтавщина впевнено тримає курс на розвиток туристичної інфраструктури, серед нагальних питань наразі – і омолодження кадрів галузі (за статистичними даними, середній вік екскурсоводів області становить 40-45 років). У вирішенні цієї проблеми важливу роль має зіграти Полтавський університет економіки і торгівлі.

/Петро Ворона, декан факультету економіки та менеджменту ПУЕТ

Студенти – це нове бачення, це – креативність, це – нові знання, це – нова енергія, це – європейська позиція. От тому – студенти/

Відтепер, згідно з Договором про співпрацю між відділом туризму і курортів Полтавської облдержадміністрації і Полтавським університетом економіки і торгівлі, студенти останнього будуть проходити практики на базі туристичних об'єктів області.

Стрічка новин