Поговорили про борги, згадали про здобутки, запропонували пректи рішень

В Полтавській обласній державній адміністрації пройшло спільне засіданні колегій Головного управління житлово-комунального господарства та управління містобудування та архітектури.

Як завжди спільне засідання колегій Головного управління житлово-комунального господарства та управління містобудування та архітектури збирає в зеленій залі Обласної державної адміністрації керівників та представників усіх комунальних підприємств та відповідних керівних структур області. На порядку денному – підсумки роботи за рік минулий, здобутки та проблеми, які ще потрібно вирішувати. У звіті начальника Головного управління житлово-комунального господарства Полтавщини Олександра Тонкова звучать як позитивні формулювання, так і проблемні зауваження.

/Олександр Тонков, начальник Головного управління житлово-комунального господарства Полтавської області

За 2011 рік споживачами було реалізовано 1,5 мільйонів теплоенергії. В порівнянні –це десь на рівні 2010 року. Зменшилось використання питної води. Її вжито на 3,2 мільйони тон менше. Відведено та очищено близько 40 мільйонів тон води/

Серед проблем, на яких зупинився Олександр Тонков, – ціла плеяда завдань у сфері житлово-комунального господарства, які ще потребують вирішення. Це стосується і створення ОСББ, і боргу населення перед різними комунальними установами. Так з урахуванням всіх років у 2011 році борг за воду склав 37,2 мільйона гривень, а за теплопостачання – трохи більше 100 мільйонів. Проблеми є і з фінансуванням проектів галузі на державному рівні.

/Олександр Тонков, начальник Головного управління житлово-комунального господарства Полтавської області

В минулому році ми розробляли ряд проектів, вчасно їх захистили, але грошей від держави так і не отримали. Так відчуваємо великий недолік у фінансуванні різних проектів та сфер житлово-комунального господарства/

Проблем дійсно більше, ніж здобутків. Якщо опалювальний сезон вдалося провести на достойному рівні, то на початку весни маємо численні аварії на тепломережах, які не витримали перепаду температур і в свою чергу відтягують ресурси, які б могли використовуватись ефективніше.

Стрічка новин