Один підпис може змінити чиєсь життя

Один лист може повернути надію. Один голос може бути почутим на іншому кінці світу, а одна гривня може врятувати життя. Під таким гаслом пройшла прес-конференція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

«Серце до серця» – Всеукраїнський благодійний фонд, який щорічно проводить благодійні акції з суспільного збору коштів для медичних закладів. Так минулого року для дітей Полтавщни було закуплено 3 інсулінові помпи вартістю 20 тисяч гривень кожна. Цього року, кажуть організатори, – плани не менші.

/Катерина Бартецька, заступник голови правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»

Уже протягом шести років, в цьому році це буде сьома акція, проходить Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» по збору коштів для дитячих лікарень України. І саме наші кошти спрямовані на закупівлю інсулінових помп дітям, хворим на цукровий діабет/

Кількість випадків захворювання дітей на цукровий діабет, говорять лікарі, збільшується стрімкими темпами. Сьогодні в Україні близько 8 тисяч дітей хворіє на цю недугу. Полтавщина у цій статистиці – не виняток.

/Ольга Бастаногова, головний педіатр управління охорони здоров'я Полтавської області

В Полтавській області 226 дітей до 18 років мають захворювання на цукровий діабет. 14 дітей із них – до 5 років. І, на превеликий жаль, щороку до цієї цифри додається ще 30 дітей, хворих на цукровий діабет/

Благодійний фонд «Серце до серця» об'єднує однодумців у спільній справі, яка спрямована на збереження життя найменших жителів України. Минулого року волонтери на Полтавщині зібрали майже 144 тисяч гривень. Волонтера акції, говорять організатори, можна впізнати за певними ознаками. Найважливіші елементи – ідентифікатор з фотокарткою, печаткою фонду та унікальним номером волонтера. А ще – неушкоджена скринька із символікою Акції.

/Наталія Удовиченко, регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» у Полтавській області

В цьому році ми плануємо зібрати близько 1000 волонтерів. В тому році це була цифра 500 чоловік. Тобто, ми розширюємося. Стараємося долучати школи, технікуми, училища/

Цього року акція по збору коштів триватиме з 16 квітня по 4 травня. До її проведення організатори планують залучити навчальні заклади міста, підприємства, організації та владні структури.

/Наталія Удовиченко, регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» у Полтавській області

В період проведення акції буде ряд масових заходів, такі, як бали. Це буде депутатський бал, відбудеться він 1 травня у залі «Подіума», клуба, за участю депутатів обласної та міської рад/

Крім того, за час проведення акції в Полтаві відбудуться благодійні концерти українських зірок, наприклад, Кузьми Скрябіна, паради, флешмоби, спортивні ігри та автопробіг за участю 50 одиниць техніки.

Юлія Іващенко

Стрічка новин