З приходом весни свої звіти розпочинають творчі колективи міста

Одними з перших свої здобутки за рік продемонстрували вихованці Малої академії мистецтв імені Раїси Кириченко. Яким стало цьогорічне звітування маленьких талантів, знають наші журналісти.

Уже стало доброю традицією у березні влаштовувати своєрідні звіти дитячих колективів, говорить директор Малої академії мистецтв Тетяна Магомедова.

/Тетяна Магомедова, директор Малої академії мистецтв імені Раїси Кириченко

У нашому концерті беруть участь близько дев'ятисот учнів та викладачів нашої школи. Оскільки наша школа мистецтв займається усіма видами мистецтва, то всі види мистецтва будуть представлені на сцені палацу дозвілля «Листопад»/

Калейдоскоп виступів змінювався з блискавичною швидкістю. Діти вражали глядачів різними талантами: хореографія, вокал, театральне мистецтво, музика – усе це знайшлося в арсеналі малечі.

/Бліц

Я сьогодні співаю в хорі. Ми готувалися по вихідних, коли в нас були заняття в хорі/

Розпочала концерт театралізована подорож до країни мистецтв.

/Катерина, учасниця театрального колективу «Екстрім»

Академія мистецтв – це маленька країна, у яку прямують діти. У цю країну можуть потрапити лише талановиті діти. А в Малій академії мистецтв навчаються лише талановиті діти, нас дуже багато і ми можемо творити багато цікавих речей/

У концерті взяли участь як досвідчені «артисти», так і зовсім маленькі вихованці Малої академії мистецтв. Потішив глядачів виступ наймолодших учасників – ансамблю шумових інструментів «Дзвіночок». Виконавцям не виповнилося ще й 6 років.

Учасники концерту говорять: підготовка до виступу була тривалою.

/Поліна, учасниця зразкового вокального ансамблю «Перлинки»

Ми готувалися до цього свята протягом навчального року: і того, і цього. Це дуже важко, насправді/

Цього дня подивитися на дитячі виступи прийшли батьки, родичі та друзі. Посмішки на їхніх обличчях стали найкращою нагородою для маленьких «артистів».

Крістіна Брігіда

Стрічка новин